Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másoddiploma gazdinfón, vagy...

Másoddiploma gazdinfón, vagy matek szakon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg pénzügy számvitel szakos hallgató vagyok,egy nem túl jó főiskolán.Elkezdtem attól tartani,hogy így nehéz lesz munkát találni,valamint nagyon érdekel az informatika is,valamint a matematika,így megfogalmazódott bennem az a gondolat,hogy jelentkeznék gazdaságinformatikára a Corvinusra,vagy matek szakra az ELTE-re.A pontjaim most már meglennének mindkettőhöz.

Szerintetek érdemes lenne belevágni ? Ha igen akkor melyikben van több potenciál a ti véleményetek szerint ? :) Válaszaitokat előre is köszönöm!


2016. szept. 13. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
ugye tudod, hogy a diploma csak egy papír és nem számít a munkahelyeken?
2016. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt a diploma tényleg csak egy papír, ha még van időd, én a helyedben elkezdenék gyakornokként dolgozni valahol, és máris többet érsz, mint egy jó egyetemről kikerült ember gyakorlat nélkül.

Ha ez neked nem szimpi, én matematika szakra mennék. Ez pénzügy-számvitellel egy elég jó párosítás lehet, pl biztosítási matematikus, vagy pl Morgen Stanleynél rendszeresen keresnek pénzügyeseket erős matek tudással/matematikusokat pénzügyes ismeretekkel, és ott azért nem sz*rral gurigáznak fizetések terén.

2016. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. szept. 23. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!