Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18 évesen új suli, szülői...

18 évesen új suli, szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam és szeretnék iskolát váltani egyik másik városban. Már minden adott, tehát lenne hol laknom (rokonok,barátok akik befogadnak és támogatnak) és meglenne a suli is akik átvennének. Az otthoni körülmények rosszak számomra, mindennap a sirás kerülget és ezért szeretnék váltani, mert nagyon rossz otthon, viszont a szüleim nem engedik (részletekbe nem megyek bele). A kérdésem, hogy mivel 18 elmúltam, válthatok iskolát a szüleim engedélye nélkül?
2016. nov. 23. 12:03
 1/3 anonim válasza:
Papíron (!!) felnőtt vagy. Olyan iskolába mész amilyenbe akarsz. Rendőrök sem vihetnek vissza.
2016. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre voltam kiváncsi, hogy akkor jogilag megtehetem, köszönöm!
2016. nov. 23. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Megteheted. Sok sikert!
2016. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!