Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2010-es ÉRETTSÉGIZŐK! Ti nem...

2010-es ÉRETTSÉGIZŐK! Ti nem paráztok a TÖRITŐL? Nekem a tanár azt mondta, legjobb esetben 2es leszekXD

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:

én CSAK a töritől félek, de attól nagyon :D

tavalyi rettentően nehéz volt (nekem legalábbis)

ez a tantárgy sosem tartozott a kedvenceim közé, az évszámokat nem tudom megjegyezni, összefüggéseket nem látom át

ehhez jön még az is, hogy az első világháborúig el se jutottunk a suliban

szóval nem tudom mi lesz..

próbaérettségim hármas szintű lett

2010. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hármas az tök jó!;)ÁTMENTÉL...de én:DMajd írd már meg légyszi hogy sikerült..!
2010. ápr. 29. 22:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell parázni, ott van jó esetben a 4 törikönyved, elolvasod a vastagított részeket/összefoglalókat, az tökéletes az írásbelihez. Szóbelihez meg megkaptad elvileg a 20 tételt, nagy meglepetés nem fog érni, csak meg kéne tanulni. Én három éve érettségiztem belőle, nem szakadtam bele, és 5-ös lett.
2010. ápr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kétszintű az érettségi, vicc az egész. Főleg a töri. Évszámokat meg se kell már jegyezni. Atlaszban minden benne van. Forrásokat is adnak érettségin, nem tudom mitől parázol. Egyszer elolvasod a tankönyvet, mint egy mesét és kész (najó, egy hazug mesét, de ez most nem számít).
2010. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

majd megírom (o:

sok szerencsét mindenkinek, aki idén érettségizik

2010. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségi lóf@sz. A forrás lesz a legjobb barátod, ha azt elmondod ami abban van, akkor már kettes
2010. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy mondhat ilyet egy tanár?

Mi az, hogy töriből max 2es? És ha te most leülsz és megtanulod? Én is 3 nap alatt tanultam meg tavaly a törit... Ez nem matek, hogy 12. elején meg lehetett mondani az eredményeket kb, mert aki eddig hülye volt, az az is marad

2010. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sajnos, én más cipőben járok a tanárom egy rémálom... Mindegy, hogy mennyit vagy h mit tanulok 2 vagy 3(a tanár kedvétől függ)egyszer egy kétoldalas eszémben 5 sort hagyott meg, pedig jó volt amit írtam (látta más tanár. És ez nem egyszeri alkalom. Így már remélem megértitek h hogyan viszonyuloka törihez: UTÁLOM!!

Kéz és lábtörést! Hajrá 2010-es érettségizők!

2010. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, ugyanez ment nálam is.
2010. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nem szeretem a törit. Sajnos általánosban is mindig noszogatni kellett, és csak azért tanultam, mert féltem a tanártól. Gimi 1-2-ban ugyanez. Aztán 3-4-ben új tanárom lett. Ő nem szigorú, nem is feleltem nála és nem is tanultam. Egyszerűen nem bírom rávenni magam, annyira nem érdekel. Sajnos :(=[
2010. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!