Szakma, ami boldoggá tesz?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mi legyek ha nagy leszek? Ez most nem olyan kérdés, mint a többi, mivel nem a pénzt akarom nézni, hanem azt hogy szeressem. Mondjuk van olyan ismerősöm, aki imád repülni, pilóta lett, akkor van aki kézilabda bíró akar lenni,mert imádja ezt a sportot, vagy személyedző, bármi. Most nem személyre szabott szakmát keresek, hanem ilyesmiket. Amúgy lány vagyok.

2016. nov. 27. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Örömlány.
2016. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz kösz. Te már csak tudhatod.
2016. nov. 27. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Geológus.
2016. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Masszőr, fodrász, ápoló nő, dadanéni, pincér, műkörmös, eladónő, takarítónő.
2016. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gépész
2016. nov. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Gépész ne legyél:D Büdös olajos munka... A nagy pontosságot meg nem a géptől hanem tőled várják el.

Meg persze hogy ne törj szerszámat (az olcsóbb 5.000 /db a drágább meg a csillagos ég)

+ állandó 2-3 műszak van de inkább 3.

Csak annak jó aki szeret bütykölni meg az olajszag a lételeme.

2016. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a repülés az egyik legcsodálatosabb dolog a világ, de rengetek pénzbe kerül én is most fogom elkezdeni kb 30 millió forint ami szerintem megéri mert ha van egy olyan munkád amit szeretsz "életed egy napját nem töltöd munkával"!
2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni de ez így van:)

Ha CNC-zel vagy sima forgácsolást végzel akkor is olajszag lesz, ha a szerszám kopott és kopik akkor nem ugyan azt a méretet fogja legyártani amit te elvársz tőle hanem felette.


A mérőeszközökkel is mást tudsz mérni... attól függ hogy nyomod rá.


Nyilván nem egy magszakadós munka, DE 2-3 műszak van elég kevés helyen dolgozik gépész 1 műszakban.

Az elképzelt "ideális" munkahely meg nagyon kevés helyen van ahol állandó 20 fok van ahogy elméletileg kéne lennie, szagelszívás sincs sok helyen.

Munkavédelmi ruha viselése pedig kötelező:) Bakancs télen nyáron:)


Menjen gépésznek aki akar, de ezt valaki vagy szereti vagy nem, átmenet nincs csak a 2 véglet

2016. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!