Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért néznek rám furán az...

Miért néznek rám furán az emberek, ha megtudják hogy ápoló fogok lenni?

Figyelt kérdés
Ismerem a hátrányait. Tudom hogy nem becsülik meg eléggé őket,hogy kevés fizetést kapnak. De ezek engem nem tudnak eltántorítani attól,hogy ezt tanuljam. Csak mégis..Zavar hogy így reagálnak sokan.

2016. nov. 25. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért furcsa nekik, mert nem egy általános dolog, hogy valaki ápoló akarjon lenni. Ettől függetlenül szerintem tisztelendő, hogy te ezt szeretnéd csinálni, és az főleg, hogy a hátrányok ismeretében is szívesen bevállalod. :) Szerintem, ha majd azt látják rajtad, hogy szereted a munkádat, és szívvel-lélekkel csinálod, talán a környezetednek se lesz annyira furcsa. :)
2016. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azon a nyelvtani fordulaton lepődnek meg, hogy "fogok lenni".
2016. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell nekik elmondani
2016. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ápolóként könnyebb elhelyezkedni mint egyeseknek sok év tanulással diplomával. Sokan megriadnak a munkától, attól, hogy hozzá kell nyúlni egy másik emberhez. Sokszor a kevesebb is több, mint aki nem dolgozik. Ezt a munkát is el kell végeznie valakinek, pláne ha te kedvet is érzel a szakma iránt.
2016. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert úgy tudom, keveset keresnek, és meg kell szakadni érte. Ismerek ápolót, egyszer volt nemrég, hogy 3 szoba között rohangált.
2016. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*És ahogy előadta, lehet, hogy kicsit túlzott, de nekem kifejezetten loholásnak tűnt. Ja meg lehet, hogy idegölő foglalkozás is, mert pl te szeretnél többet , mindent adni a betegeknek, de hát nincsen. Pl ezt most nemtom honnan szedem, mert ezt nem az ismim mondta, hanem neten olvastam valahol, hogy kórházakban szoktak adni egy listát, mielőtt befekszik valaki, hogy mit vigyen. Pl szappan meg ilyenek.
2016. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Most mész felvételizni?

2016. nov. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én elvégeztem a fősulit, és lassan már 2 éve dolgozok osztályon. Egyedüli pozitívumként azt tudom kiemelni, hogy biztos munka. És itt a vége...


A ápolók marják egymást, a betegek, a hozzátartozók és az orvosok egyaránt lekezelnek, lenéznek. Nincs életed, mivel alig van ápoló, így előfordul, h heti 5-6 napot dolgozol (12 órában, nappal-éjszaka). Se ünnepnapod, nagyritkán ki tudsz sírni hétvégét... Még most azt mondod, h nem baj, ha karácsonykor vagy éjszaka dolgoznod kell. De amint kilátásba kerül, hogy családod lesz, máris másképp fogod gondolni! Bent vagy ünnepekkor vagy hétvégén, ahelyett, hogy a gyerekeddel, a saját családoddal lennél! És mindezt nevetséges fizetésért és 0 megbecsülésért... Én sem hittem azoknak, akik el akartak tántorítani, hát már 100x megbántam, h nem hallgattam rájuk!

2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó : Tudom, ezért is fogok utána hamar nyugatra költózni.
2017. jan. 10. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tervezem. Itt nagyon nem éri meg ezen a pályán lenni.
2017. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!