Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségizek és én...

Jövőre érettségizek és én rendőr akarok lenni valami felsőbbrendű dolog érdekel mondjuk nyomozó akkor hova menjek továbbtanulni? Milyen szakra és melyik intézetekben van ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Közszolgálati Egyetem bűnügyi nyomozó szak? Bár nem vagyok teljesen biztos benne, hogy előképzettség nélkül is jelentkezhetsz rá, de mindenképpen a Közszolgálatit nézd.
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na az a lények hogy a nemzeti közszolgálati egyetemre menny továbbtanulni (NKE) és azon belül az rendészettudományi szakra (rtk). Alkalmassági + egészségügyi + pszhiólógiai vizsga van. felvételi pontokat megtalálod a felvi.hu oldalon. az nke-vel kapcsolatosan még a [link] honlapon olvashatsz. remélem segítettem. illetve itt van egy videó ami még leírja a nyomozó munkáját: [link]
2016. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bűnügyön a nyomozó ugyanolyan végrehajtó, mint közrenden a járőr, nem felsőbbrendű :)
2016. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!