Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lenne érdemes folytatni?

Hogy lenne érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

most fogok végezni az általános iskolával, 4-5 átlaggal szerintem mert eddig minden évben jeles voltam...

de nemtudom hogy milyen középsuliba menjek mert az már biztos hogy nyomozó szeretnék lenni, de nem rendőr(úgyértem hogy a forgalomirányítás meg a lövöldözés távol áll tőlem) és az egyik fontos feltétel az hogy diplomát szerezzek.



2015. nov. 14. 07:38
 1/5 A kérdező kommentje:
az egyik ismerősöm azt mondta menjek olyan gimnáziumba ahol erős a töri aztán végezzem el jogot és ha utána elvégzek ilyen rendőriskolát úgy belehetne jutni....
2015. nov. 14. 07:45
 2/5 A kérdező kommentje:
ti mit tanácsoltok?
2015. nov. 14. 07:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges elvégezni a jogot, miért is kéne? Jelentkezel egy gimibe, majd az érettségit minél jobban megírva felvételizel az Nemzeti Közszolgálati Egyetemre.
2015. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosom apukaja nyomozo volt, asszem vezeto pozicioban es o mondta h ha szerzel egy diplmat lenygeeben barmibol es utana jelentkezel rendornek akor lehet menni valamilyen kepzesre es utana akk lehetsz magasabb pozicioban rendor. Szerintem annak van ertelme ha szerzel egy diplomat barmibol ami erdekel es kicsit relevans legyen az jog, pszichologia stb es utana mesz rendornek.
2015. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. nov. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!