Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba menjek tovább?

Milyen irányba menjek tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban. Nem tudom, hogy mi szeretnék lenni. Sok minden érdekel és sok mindenre nyitott vagyok. Most humán tagozatú gimnáziumba járok, de szeretnék egyetemre menni. Mindenképpen olyan állást szeretnék, amivel sok pénz keresek, mert szeretnék sokat utazni. Milyen szakirányt javasoltok?

16/L



2016. nov. 29. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az mi érdekel? Milyen tárgyakat szeretsz? Hiába mondjuk neked h legyél pl gépészmérnök, mert az sokat keres, de te meg utalod a matekot...
2016. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson az, hogy bőven van még időd. Még most fog kibontakozni igazán az érdeklődésed ne aggódj! :)
2016. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"olyan állást szeretnék, amivel sok pénz keresek"


Hát az elég ritkám humán szak, inkább reál vagy üzletkötő stb

2016. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jeles tanuló vagyok, szinte minden tantárgy megy a fizikát, kémiát viszont hanyagolnám.

Úgy tudom, hogy gimi után bármilyen szakirányba mehetek, szóval az, hogy most humánon vagyok nem sokat dob.

2016. nov. 30. 16:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, ment a zöld:)
2016. nov. 30. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok elsőéves az egyetemen. Őszintén szólva a jelentkezés előtti utolsó hónapban jöttem rá, hogy mire szeretnék menni. Fontos mérlegelni, hogy milyen érettségiből tudsz biztosan jó eredményt elérni. :)
2016. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!