Pajszerkez16 kérdése:

Rendészet vagy kőmüves?

Figyelt kérdés

8.-adikos vagyok nem tudom melyikre menjek.

Kőmüvesből több pénzem lenne.

Rendőrből vagy 220ezer kőrül kapnék de viszont alig kell dolgozni vagyis hát nem megerőltető.


2016. nov. 30. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Kőművesből irdatlan hiány van, rettenet pénzeket lehet keresni. Ha nyomod rendesen akár heti 6-7 nap, akkor 800 ezret is kereshetsz. Tudom, mit beszélek, építőiparban vagyunk mi is. REndőrből meg a többi ilyen láblógatóból van annyi mint a nyű, kell az is, csak pont emiatt abból nincs hiány. Kőműves kemény meló, de nagyon megfizetik, most is de mire te dolgozni kezdsz pláne, mert egyszerűen nem lehet találni. Építőiparban iszonyú munkaerőhiány van. Víz-Gáz-Fűtés, Villany, Kőműves. Ezeket mind nagyon keresik és meg is becsülik őket, ha nem akk kalap-kabát és csúszhat jó sokat az építkezés, mert egy hamar nem talál másikat. :)
2016. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!