Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Gróf széchényi műszaki...

A Gróf széchényi műszaki szakgimnázium és szakközépiskolába menyire hátrány ha lány vagy? És milyen nehéz a kéttannyelvű?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! c:

Gondolom a Székesfehérvári iskoláról beszélsz. Szerintem semennyire sem hátrány, hiszen én is megjelöltem és nem igazán gondolkodtam rajta h hátrány lenne :D persze sok a fiú.. nem zavar amúgy, inkább lennék egy fiús osztályban, de hát nem így alakult. Voltam nyílt napon, nekem tetszett, csak sok volt a fiú és zavarban voltam :'D ehh, igen ez engem zavarba hozott.. :'D a kéttannyelvűről nem igazán tudok nyilatkozni, 3 volt osztálytársam a Széchenyiben tanul, abból 2 kéttannyelvűs. Amúgy a kéttannyelvű részén vannak lányok,szóval nem vészes:D meg a szakmais osztályokban is akad pár. Ugyan nem vagyok Széchenyis, de ha van valami kérdésed akkor írj privátban c:

2016. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!