Hogyan iratkozzak ki az iskolából?

Figyelt kérdés
18 éves múltam és szakközépiskolába járok. különböző okok miatt el akarok menni innen. Kell ahoz szülői engedély, vagy magamtól is ki tudok jelentkezni?

2016. dec. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarsz leérettségizni?
2016. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rakd le az érettségit

Később nehezebb lesz (hidd el)

2016. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anélkül is boldogulok. de ki tudok iratkozni magamtól is?
2016. dec. 3. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiközösítettek? Én is kiiratkoztam még érettségi előtt és esti képzésen csináltam végig. Ugyanúgy szakközépből jöttem el. Egyszerűen felmész az irodába és közlöd a titkárnővel hogy le akarsz lépni. Én ezt csináltam.
2016. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tehetnek ellene semmit, engem próbáltak meggyőzni méga tanárok is hogy maradjak,... jöttek a dumálval hogy értékes ember vagy, jó tanuló, blbalbalaba, de előtte meg én voltam a bunkó paraszt, meg aki le van sz.rva. Jól megszenvedtem a szakközepet. Te miért mész el?
2016. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!