Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha érdekel a programozás hova...

Ha érdekel a programozás hova menjek tanulni?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a szakok között. Van olyan villamosmérnök(abban is van programozás), mérnökinformatikus, programtervező informatikus(Ez a prog inf?). Nem is tudom mi lenne a legjobb.


Érdekel igazából a bitcoin működése. Játék cheatelések működése. Internet, torrent működése.

Tényleg én olyan ember vagyok, aki elindítja az oprendszert, de idegesíti, hogy nem tudja, hogy működik, nem tudnék oprendszert készíteni. Játszok egy játékkal, de nem tudnék egy játékmotort készíteni, sem megbuherálni. Használom a wifi-t, de azt se tudom hogyan működik. Olyan ember vagyok aki mindent szeretne tudni,a dolgok gyökerétől kezdve, pl az lenne a legjobb, hogy a laptopról amiről írok minden porcikáját ismerjem.


2016. dec. 3. 19:39
 1/5 Szirty ***** válasza:
Nem kaphatsz meg mindent, de mit szólnál egy pohár borhoz?
2016. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezek közül melyikre keretél már rá google-ön és nézted meg hogy hogyan működik? Ne számíts arra hogy majd valaki megtanítja, ha érdekel akkor önszorgalomból tanuld meg, különben nagyot fogsz csalódni.
2016. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Olyan ember vagyok aki mindent szeretne tudni,a dolgok gyökerétől kezdve, pl az lenne a legjobb, hogy a laptopról amiről írok minden porcikáját ismerjem."


Villamosmérnök. De ezt nagyon kell akarni. Ha menet közben jössz rá, hogy téged ez mégsem érdekel ilyen mélységben, az szívás lesz.

2016. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Villamosmérnök


Abból talán freelancerként is jól meg lehet élni nem?

Meg van benne programozás is.

De igazából nem tudom mi a különbség a prog inf és a villamosmérnök, meg a mérnökinformatikus között.

2016. dec. 4. 08:40
 5/5 anonim válasza:

> De igazából nem tudom mi a különbség a prog inf és a villamosmérnök, meg a mérnökinformatikus között.


De azért megpróbáltál utánanézni?

2016. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!