Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok errol az okjs...

Mit gondoltok errol az okjs szoftverfejlesztő tanfolyamról?

Figyelt kérdés

[link]



Alapvetően tetszik a terv amiket tanitani szeretnenek:

Java c# c++ Java de nem tudom elképzelni h 4 felev allatt rendes programozot tudnak képezni



2016. dec. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

programozgattál már valaha vagy feladatokat oldottál meg ilyen téren?:)


Amúgy rendes programozót sehol se képeznek kb mindenki maga tanul meg programozni ahogy tud

Erre a szakmára igaz hogy jó pap is holtig tanul

2016. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A számalknak mindig jó képzései voltak. Mehetsz nyugodtan, meg fogod tanulni, főleg ha szereted is csinálni a programozást, vagy szeretnéd, ha ez lenne a hobbid is.
2016. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva sose programoztam, de sokat olvastam mar rola es nagyon erdekel, nyilvan tudom, h az ido, sok gyakorlas es a tudas rendszeres frissitese tesz valakit jo programozova de az alapokat nem tudnam csak egyedul megtanulni (annyira nem vagyok szorgalmas), ezert kerdem, h jo indulasnak ez a kepzes. Es koszonom a valaszokat johetnek meg
2016. dec. 5. 13:58
 4/4 anonim válasza:
A SZAMALK-ba ne menj! Odajártam és még a tanár saját szájából is hallhatod, hogy az iskolának csak a "fejpénz" számít. Semmit nem tanítanak... Egyes tanárok pedig annyira se értenek a szakmához mint néhány kezdő tanuló...
2017. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!