Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok ajánlani egy helyet,...

Tudtok ajánlani egy helyet, ahol elvégezhetem OKJ-n a szoftverfejlesztő szakot? Szeged vagy Bp.

Figyelt kérdés
Olyan hely kellene, ahol aránylag komolyan is veszik az oktatást. Mivel még nincs OKJ-m, olyan hely kellene, ahol ingyenesen elvégezhetem a képzést. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. júl. 25. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ragaszkodsz az OKJ-hoz, nincs olyan munkaadó akit komolyabban érdekelne egy ilyen papír. Ahol a papírok fontosak ott elvárnak minimum egy BSC/főiskolai diplomát. Ahol nem annyira fontos, ott a tudás/szakmai tapasztalat alapján dőlnek el a dolgok, annyit meg nem fog neked adni semmilyen OKJ, hogy a legtöbb állásra eséllyel pályázz. Így aztán annyit tudok javasolni, hogy ásd bele magad egy területbe/témába ami érdekel, olvass sokat és gyakorolj sokat. Ha pedig érzed magadban az erőt, akkor megcélozhatsz egy progterv vagy mérnök-infó képzést. Viszont ha úgy érzed, hogy van felesleges 1-2 éved egy OKJ-ra, akkor kezd el azt.


Szegedi Tudományegyetem, illetve Budapesten az Elte programtervező informatikus képzését ajánlom.

2016. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!