Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE Trefort 6. osztályos...

Zsezse26 kérdése:

ELTE Trefort 6. osztályos gimnáziumi felvételi előkészítő vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire hasznos? Milyenek a tanárok? Indult idén szombaton csoport?

2016. dec. 5. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Másfél hónap van a felvételiig, nem tudom mennyire lenne értelme bármilyen előkészítőre elmenni, de te tudod. Titkárságon biztos meg tudják mondani hogy van-e szombati csoport. Amúgy az előkészítőről nem igazán tudok nyilatkozni, mert nem jártam, de ha érdekel akkor a suliról igen, mert oda viszont jártam 6 évet:D
2016. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jövőre lesz aktuális...de nem lehet elég korán kezdeni a tájékozódást:)
2016. dec. 5. 12:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az más:D Akkor is a titkárságot javaslom meg a a honlapot. [link] Én ennyit találtam az előkészítőről, ezek szerint minden évben van szombaton.
2016. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én oda járok előtte meg jártam az előkészítőre is, ha érdekel valami nyugodtan írj privit ;)
2016. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hasznosnak találtad az előkészítőt? Magyarra és matekra is jártál?Kik a tanárok az előkészítőn? Köszi a választ előre is!
2016. dec. 13. 12:34
 6/7 anonim válasza:
Én tavaj jártam oda szombati matek és magyar előkészítőre. Véleményem: drága volt és én unatkoztam ott elég sokat, de valahogy hasznos volt mert összes suliba ahova jelentkeztem felvettek(köztük a Apáczai-ba is ami Budapest, vagy talán az ország legjobb gimije is )
2017. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ha jol ertem, Neked most ez evben aktualis a tema. Gondolom mar jelentkeztel is elokeszitore. Azert leirom. Nekem ez a felvételi-dolog 2 eve volt mar, mar 2 eve ulhetek a Trefort padjaiban :D Elokeszitore jartam, matekra egy kulsos tanar jott be, aki nem a Trefortban tanitott. O nem volt annyira jo, de azert hasznosak voltak a feladatok. Azt hiszem ezzel parhuzamosan ment meg egy csoport, valoszinuleg en a rosszabbat fogtam ki. Magyarbol Cserős Borbála tanárno elokeszitojere jartam. Nagyon szerettem ahogy tanitott, mindamellett h egy kisse szigorunak tunt elsore. Szinten ment ezzel parhuzamosan egy masik magyar elokeszito csoport, azt Füzik Mira tanarno tartotta. 2 idopont volt lehetseges, ha jol emlekszem, csutortok du. es szombat de. Lehetett egymas utan menni az 1 ora matekra 1 ora magyarra egy napon, de az is lehetoseg volt, h pl a matekra csutortokon menj, de a magyarra szombaton.

Egyebkent en is nagyon szivesen adok meg infokat ha szeretned :)

2017. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!