Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Orvos Akarok Lenni nevű...

Az Orvos Akarok Lenni nevű érettségi előkészítőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy ők indítanak biológiából és kémiából emelt szintű érettségi előkészítőket. Jelenleg mindkét tárgyból a 0 környékén állok. Szerintetek lehetséges lenne velük felkészülni az érettségire úgy, hogy 80% körüli eredményem legyen?

2016. jún. 12. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Inkább menj el egy magántanárhoz,azzal ezerszer többet érsz. Ezzel csak elpocsékolod a pénzed. Bár egy rossz magántanárral is. Olyan tanárt keress,akinek van referenciája,tehát már valaki ajánlotta neked őt. Az ilyen újságban hirdető,meg netes felkészülést ajánlóknak ne dőlj be mert a 95%-nak még tanári diplomája sincsen.Aki igazán jó tanár annak nem kell hirdetnie magát a déliapró-ban meg villanyoszlopokon,csak ebbe gondolj bele.. Nekem olyan tanáraim voltak akik gimnáziumban tanítottak ,olyan gimiben ahol volt biológia-kémia tagozat is,tehát tudtam hogy megbízhatóak. Sajnos azt előre meg tudom neked mondani,hogy nem lesz olcsó,hisz Jézus koporsóját se ingyen őrizték. Kémiára én 3500 Ft/ 1,5 óra , Biológiára pedig 2000 Ft/ 1,5 órát fizettem,de van aki ennél még sokkal drágábban vállal. Aki már túl van a felkészülésen azért már jobban belelát ,mint például én is. Idén felfognak venni a szegedi orvosira,mert közel két emelt 90%-os érettségit írtam (biológia+kémia). Kémiából és biológiából is 1,5 évig jártam tanárhoz,utána meg már csak egyedül tanultam hisz ismételni egyedül is tudtam,viszont nélkülük szerintem sose értettem volna meg pl. a növények nemzedékváltakozását vagy a kodomináns öröklődést stb. Egy szónak száz a vége, a biológia nem abból áll hogy a gólyának piros a csőre és két lába van. Ehhez a tantárgyhoz komoly elhatározottság,kitartás és idő kell,tehát nem lehet 3 hónap alatt felkészülni. A kémiáról pedig ne is beszéljünk,mert szerintem az egyik legnehezebb tárgy az összes közül,amiből a számolásokhoz mindenképp kell egy tanár,csak ha nem vagy egy született kémia zseni,akinek már az oviban is a Benzol volt a jele :D
2016. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Bár nem válasz a kérdésre, de kémia számolásokhoz nagyon tudom ajánlani a kemiaerettsegi.hu által szervezett felkészítőt, előtte az alapok átnézésével (sűrűség, gáztörvény, anyagmennyiség). Max pontos számításokat írtam általa. :) Előkészítőkre is jártam elmélet miatt, de annyira egyiket sem tudom ajánlani, a fenekem segített, hogy megtanultam a dolgokat, de biztos jobb tanárokat is ki lehet fogni, de a magántanár valóban jobb ötlet lehet. Sok sikert!

2016. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Messziről kerüld el.Az órák tollbamondásról szólnak, ráadásul semmi gyakorlati tanácsot nem adnak.
2016. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én tudok ajánlani egy jó magántanárt ha érdekel, ő online és személyesen is tart órákat!

Írj üzenetet ha érdekel, és elküldöm az elérhetőségét!

2016. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem jött be. Ahogy már az egy előttem hozzászóló is írta, eléggé tollba mondás az egész. Ha nem tudsz gyorsan írni, akkor kb. 1 oldalt diktálnak le egy óra alatt.


Ami még most tűnt fel Nekem, hogy állítólagos pozitív véleményekkel reklámoztatják magukat, amiket a facebookon is meg tudsz tekinteni, hogy kik írták. Ha az embernek van egy csepp esze, akkor meg nézi, hogy hova járnak most iskolába, és rájön hogy nem is kell oda biológia/kémia/fizika érettségi szóval kb. kamu az egész. Olyan mintha te megkérnéd a szomszéd Józsi bácsit, hogy írjon már egy jó véleményt rólad.

Nekem a másik negatívum az volt és ez főleg számolásnál jött ki, de ezt igazából nem is titkolták, hogy nem tanárok hanem orvosok oktatnak. Azzal azért legyünk tisztában, hogy orvosin nem azt tanítják mint középsuliban.Szóval egy középiskolai tanár többféle képen is el tud magyarázni egy anyagot, nekik ez sokszor nem ment. Az egy dolog, hogy érdekességeket mondanak az anyag mellé, de ha az nem kell érettségire, akkor nem sokat érsz vele, egyetemen meg úgy is megtanulod majd előbb-utóbb. Az az egy pozitívum, hogy tényleg olcsó. De így csak pénz kidobás az egész. Tollba mondani anyukád is tud egy biosz könyvből. Keress inkább egy megbízható tanárt, aki tényleg tanár, és tudja mi az az érettségi. Amúgy pedig ne stresszelj rá, simán menni fog ;)

2016. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Haha :D Ez egy rosszindulatú lejáratás. Aki azt mondta, hogy az OAL csak tollbamondás az sosem járt ezen a képzésen. Az meg, hogy a véleményezők bérkommentelők egyenesen nevetséges és kapásból van több, akinek megnézed az adatlapját, láthatod, hogy az orvosira jár.

Én ennek a képzésnek rengeteget köszönhetek, ha ezek az oktatók nem lettek volna talán sosem vesznek fel, és előttük a magántanárok rendesen megkopasztottak.

Amikor én tanultam náluk, akkor kb. 100-an tanultak a képzésen és 2016-ban legjobb vizsgázók is tőlük kerültek ki. Nem értem, miért ez a lejártás. :D

2017. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

100an???? A lóf *szt! Én csak bioszra jártam idén, az online Orvos Akarok Lenni magánoktatásra. Mivel összevissza dolgoztam ezért több szervezési csoportban is voltam és több oktatóm is volt. Egyszer összeszámoltam, hogy az érettségi felkészítésen tanulókkal, a határon túliakkal, az idegen nyelven tanulókkal meg az egyetemistákkal együtt 300 valahányan tanultak az Orvos Akarok Lenninél!!!!!!!!!!

A tanterv profi volt, egyik anyagrészt a másikból vezették le, rengeteg kiegészítéssel és ismétléssel, megtanítottak 'beszélni' és tudományosan gondolkodni. Pl. az elején nem érettem, hogy mi f *sznak kell olyan dolgokat tanulni mint az elektromágneses hullámok frekvenciái és alkalmazásaik, amikor sem a biosz könyvekbe sem a hivatalos követelményben nincs benne, ez FIZIKA és nem biosz. De a későbbiekben ez a kiegészítő tudás segített hogy teljesen más szemszögből értelmezzem a látás élettanát, a fotoszintézist, az UV-sugárzást, a röntgenvizsgálatokat...stb. És egy csomó ilyen rövid kiegészítő anyagrész volt, ezért a megtanultak között semmi nem volt, ami üres tények halmaza lett volna.

A tanfolyam végén már biosz szakos egyetemistákkal vitáztam tudományos kérdésekről!!! Én!!! Akinek egy átkozott emelt biosz kellett, hogy tudjak menni pszichológia szakra, mert akkor melóban van esélyem HR pozira.

Bárki bármit mond az Orvos akarok lenni a legeslegprofibb oktatási rendszer volt, amiben valaha rész vettem, a végén már bántam hogy nem orvosira jelentkeztem, dehát az nem lett volna lehetséges azt már réges régen elb *sztam.

Ja és enyje-benyje azoknak akik a saját kis piti bizniszüket féltve rosszindulatú marhaságokat terjesztenek ennek a cégnek a képzéseiről. Az eredmények és a számok magukért beszélnek! ha az Orvos Akarok Lenni csak céltalan diktálás minden interakivitás nélkül akkor mégis, hogy a f *szba állított fel országos rekordot emelt biosz és kémia érettségin egy bizonyos Regina nevű diákjuk? Illetve, hogy lehet az, hogy 10 diákjukból 8-at tutira felvesznek a kiszemelt szakra? Hozzá teszem ilyen eredményeket egyetlen érettségi előkészítő vagy úri gimnázium sem tud produkálni. Jah, hogy itt a tanulásért fizetni kell? Üdv a való világban! Én is kifizettem a tandíjat havonta és rohadtul megérte! Előtte meg pesti egy magántanár csaj villogtatja nekem végzettségiet meg a tapasztalatait és óránként kér 3000-et, az Orvos Akarok Lenninél egy oktató sem verte mellét, az átlag óradíjam 1800 forint volt és havi 20 órát vehettem. Itt nincs miről beszélni! Az Orvos akarok lenni olcsóbb és jobb mint egy magántanár, ahogy reklámszövegük is elmondják, és megjegyzem hogy gyakorlatban viszont ugyanazt csinálják mint egy magántanár tehát magántanítanak. Tudom sokaknak nehéz beletörődni abba, hogy vannak üzletemberek, akik ebbe a cégbe pénzt áldoztak és letettek valamit az asztalra.

Még egy apró megjegyzés jutott eszembe. Az Orvos Akarok Lenni egy hivatalosan működő cég, tehát én pl. mindig kaptam számlát postán sőt, addig a tandíjat is tilos volt befizetni míg nem érkezett meg a számla. Igen ez lesz *rható, de ebből is látszik, hogy itt komoly ember komoly kezdeményezéséről van szó és nem önjelölt éhenkórász magántanárok keresetkiegészítéséről.

De kritikát is mondhatok ha kell. Engem csak orvostanhallgatók, rezidensek illetve egy mellékállásos doki tanított. Kritika: enyhén szólva nem nyalták ki a s *ggem. Nagyon szigorúan követeltek és persze volt empátia is, de a türelmük véges volt. Talán szakmai ártalom volt ez náluk nem tudom, de mindenesetre az elején azt hittem hogy egy fizetős oktatáson majd körülöttem forog a világ. Tévedtem. Volt olyan srác akit kirúgtak, mert nem tanult valami Tibornak hívták. Ezen is meglepődtem. Fizető vendéget nem illik kidobni. De ha belegondolok 300 diáknál anyagilag nem nagy kiesés viszont mind morálisan mind stasziktikai szempontból érhető döntés ilyen esetben a diák kirúgása.

Nagy élmény volt az a 9 hónap. Nekem megérte 91%-os lett az emelt bioszom (86 írásbeli, 50 szóbeli) és én is a nulla környékéről indultam.

2017. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

Ide is leírom, mert látom is van egy kis kavarodás.

A híres facebook vélemények között szerepel néhány érdekesség. Például:

-Írt róluk Takács Zsuzsanna a Krio Intézet vezérigazgatója. A gyereke készül orvosira. Szerinted egy ilyen befolyásos személy egy kamu cég mellé állna?

-Írt róluk Jancsó Gergely a fotós, aki az "Egy magyar fotós Bankokban" dokumentumfilmek készítője. Ő is ott tanult.

-Írt róluk Siklóssy Regina, aki ha jól tudom országos biológia és kémia versenyek nyertese.


Ezek az emberek nem állnának egy olyan cég mellé, ami csak kamu.

2017. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
39%

A mai világban a megélhetés körül forog a világ. Minden embernek szüksége van pénzre,reklámra,sikerre. Szóval még szép,hogy reklámozniuk kell magukat,ha pénzhez akarnak jutni! Azt ne mondjátok,hogy ti nem ezt tennétek, csak mondanátok " ja hát van egy ilyen lehetőség,ha gondolod..." Vannak náluk sokkal rosszabbak,akik ráadásul hazudnak is...Őszintén elmondom a véleményem a képzésről,mert írásban kért meg az oktatóm az OAL egyik tisztázni vágyó tagja,hogy írjak pár sort a képzésről,de gondolom nem csak engem. Már egyszer kérte, de úgy gondoltam,nem voltam lenyűgőzve, is-is élményeim vannak velük kapcsolatban. Elolvastam a hozzászólásokat, volt benne igazság,volt benne hülyeség egyaránt. Nem tudom,hogy milyen hírességek véleményezték,vagy hányan kerültek be a kiba... egyetemre,nem is érdekel,mert beletörődtem, hogy ha nem kapsz egy jó tanárt gimiben, nagyon nehéz felhoznod a szintet,amit elvárnak tőled. Két oktatóm volt ebben a 7+1-es képzésen,emelt biológia felkészítő tanfolyamára.Egy orvosis hallagtó lány és egy intelligens férfi. Mielőtt bele kezdenék,elmondom milyen előzmények voltak. Nagy reményeket fűztem az egyetemi éveimre,mert a Densoban megkeresett pénzemet az oktatásomra költöttem,még pedig a híres Elte felkészítőjére. Húzták halasztották a képzést,míg nem azt mondták, elmarad,mert nincs meg a megfelelő létszám. Anyjuk pics...ját amiért 2 hónapig a pénzemen ültek. Ilyenkor már nem tudtam máshova jelentkezni,mert a határidő lejárt. De felajánlották,hogy a már 5 órával előbbi csoportba elmehetek. Hát mit tudtam tenni,kellett a segítség mert ótvar egy biológia tanárunk volt,szidott és lelkileg tönkretette sok diák életét,teszi most is,tudom... Szóval elmentem az első Elte órámra,és mit látok? 10 perces késés,20 percig tartó előkészület,25 éves pedagógus sok kinyaló diákkal. Teázgatás,sütizés,műsorokról való megbeszélgetés után 20 lap kiosztása a növényi szövetekből,rajzolás+magyarázás. Negyed órával előbb végeztünk. Egyértelmű,hogy ebből nem sokat várhattam,azaz 95%-os eredményre. Visszakértem a pénzem,amit nehezen,de visszaadtak sok hivogatás és már fenyegetés oka miatt. Ezután elmentem magántanárhoz,aki veszprémi volt,előkelő hölgy,ára is annyi volt: 4000 ft 45 perc. Ő a követelményrendszer szerint tanított,CSAK AZT kezdtük el venni,amit kértek. Nagyon nem tetszett,mert nem volt miről beszélni. Hiába voltam ötös tanuló biológiából,látszott,hogy nem volt elég alap ahhoz,hogy erről beszélni tudjon. Annyiban hagytam elkeseredésemben. Aztán a párom talált 2 megoldást: OAL és egy újabb veszprémi tanár. Az OAL meggyőző volt,vélemények sem tűntek rossznak,ezért belevágtam. 19 évesen nem gondolja át az ember,mit kéne ésszerűen megcélozni,vagy tenni,hogy az biztos sikerüljön-szerintem. Pszichológia volt a cél.De négyessel a kutya se vesz fel, már pedig az idei év érettségije annyi lett. Nagyon már nem sajnálom, tudjuk mivel járna ez a szakma,ezért a tanári még esélyes. Az OAL csoport ügyintézőjével,Judittal beszéltem. Nagyon rokonszenves volt és megértő egész idő alatt. Elsőként egy harmadéves orvos hallgatót kaptam, aki szentként tisztelte a mozaik könyveket általáons iskolától a végéig. Nos...A gimiben középszintre felékszülve is CSAK Lénárdosból tanultunk,ami jó könyv,de már kevés, és összesen a sima órákkal együtt volt heti 2 biológia órám a gimiben! Nulláról indultam. De a kiscsaj,aki tartotta az órát,nagyon szigorúan vette a tanítást,inkább tollbamondott,ami nagyon nem tetszett és ő is belevágott a közepébe. A mozaik könyveket be kell szereznia Lénárdos mellett!! Akkor vettem észre,hogy még nagyobb a baj. Mivel őszinte volt az a lány is,elmondta,hogy csak azért tanít,mert jól jön neki a pénzt,türelme nincs hozzá,és hamarosan felmond,mert megy is vissza az egyetemre. Tehát eltelt 2 hét(6 óra kezdeti lemaradás),míg találtak nekem más tanárt. Találtak,ráadásul elég érett férfit,aki meggyőzött,hogy mindent meg fogunk tanulni,ne izguljak.Megkönnyebbültem. De miután kiismerjük az embereket rengeteget csalódunk. Nekem is elmondták,mennyivel jobb egy ilyen olcsó magánórán,mint egy tanfolyamon,de annyira nem reklámozhatják magukat,mert blablabla... nem érdekelt. Csak legyen ötös a biológiám! Fiziai és biokémiai alapokkal kezdtünk,ez nagyon jó volt. Már akkor sokkal többet megértettem,mit miért és hogyan kellett volna megérteni a gimiben. Aztán a kémiai rész után megismerkedtünk a panemsulis könyvvel. Utálom. Utálom,mert egy újabb könyv volt a szobámban,amit szóról szóra javasolt megtanulni,megérteni. Sok hiba is volt benne,(amire azárt felhívták a figyelmem) nem lényegre törő,de a négy éves anyag vázlata sok érdekességgel meg volt benne, így jól átgondoltam pénz szűkében és végül beszereztem. Hát aztán az oktatóm vissza kérdezett az előző oktatómról,hogy mi a benyomásom,és elmndtam hogy hol járunk,amire kiakadt,ez még azelőtt volt,hogy elvállalt volna. Ezután küldözgetett anyagokat,amit addigra meg is tanultam szorgalmasan,és azt írta "alig várom,hogy átvegyelek" . Ezt olvasni egy csalódott diáknak menyországba való meghívó volt. Komolyan. Az első és utolsó napig a tanítása ennek a férfinek olyan volt,mint soha egy gimis tanárnál nem láttam! Lelkes,beszédes,jó kedvű,sok olyan életből valót mesélt vagy a leghíresebb kutatásokról,kísérletekről,találmányokról megtudtam ,amivel nem ékesítik a biológia órát a tanárok,pedig esküszöm ennyi kellett,hogy a kedvemet meghozza a tanuláshoz. De ennek nem sok hasznát vettem az érettségin, viszont a figyelmemet,koncentrációmat soha jobban nem tudtam volna fent tartani,hiába érdekelt a biológia. És amit kimondottan neki köszönhetek az a biológia oxidáció pontos megértése. Nagy pozitívum volt számomra,ha kérdésem volt,ha elakadtam,ha bármi volt hozzá nyugodtan fordulhattam. Bően szeretett magyarázni,paintbe rajzolgatni,ami nagy segítség volt,ha már értetted akkor is biztosra ment. Volt hogy egy óra másfél órás volt,és volt,hogy már csak 45 perc.Késni nem szeret,de mivel 45 percesek az órák,negyed órát "késik" és úgy pontosan tudja,mikor kellene abbahagyni. De szerintem ez belefér,csak bosszant.Nekem még problémás volt munka mellett alkalmazkodni is.De ha kellett,szombaton és vasárnap tanultunk! Ha le voltunk maradva, azt igyekeztük egy nap +2 órával bepótolni. Elmondta ezt előre,hogy ez megtörténhet,megkért hogy rendszeresen tanuljak,néha vissza is kérdezett,ha olyanja volt. A szigorlat ezekből a mondatokból adódott: "ugye emlékszünk még a....,megtanultad? Sikerült átvenni az anyagot még egyszer? Minden érthető volt?Nem kell még egyszer átnézni? Átnézzük,mert úgy látom még nem megy. Hülyeséget kérdeztél,de elmondom miért. Tanulj sokat" Szóval nem szorongtam,volt elvárás,és el is mondta,hogy nekem kell tanulni,ő csak segíteni tud a tananyagban. Ezért mondom azt,hogy végső soron nem tud egyik tanfolyam,előkészítő,csoda segíteni, csak ha tanulsz,érdeklődsz minden egyes nap keményen. Azt mondják,ha valami nem érdekel,pihentesd,hogy újra erőt kapj,mert akkor jobban fog az agyad. Az idegrendszeredet keményen hozzá kell szoktatni a mindennapi kemény munkához,mert senkit nem érdekel,hogy hány gyereked van,mennyit dolgozol vagy eszel...értitek. Ami elvárható volt egy tanfolyamhoz,bőven teljesítették,mert becsületes,lelkiismeretesnek ítéltem meg őket. Az utolsó hónapokban fizetnem sem kellett,mert az óráimhoz képest többet fizettem,el voltunk maradva,de számlát mindig adtak ki. És érettségi előtt pont végeztünk. Az előző évi érettségik feladataiba is belenéztünk,ha kérdésed volt,megnéztétek,de nekem nagyon rossz volt,hogy nem tudta ő sem a választ pár kérdésre, elcsüggedtem,hogy na ha ő nem tudja,tőlem mit várnak a nagyemberek,vagy az egyetemek?.. és újra megutáltam az egész oktatási rendszert. Személyes sértésnek vettem,hogy nevetett a kínlódásomon ez okból, nem is felejtem el,de az utolsó héten kaptam tőle egy óriási segítséget,amiért igyekszem nem erre gondolni,hisz úgy is mindegy már. Összességében azt mondom, tanulj egy olyan gimnáziumban,ahol nagyon jó a biológia,kémia tanár és már akkor döntsd el,hogy ha neked fontos,akkor azt keményen tanuld,vagy fizethetsz 400 ezer forintot és megtanulod te is,hogy akkor kellett volna tanulni. De ha még is így jársz,mint én, és nincs olcsó ,ajánlott biológia tanár,akkor őket válaszd,és abból is a legjobbakat! Mert akkor ugyan átvesztek mindent,amiről szó van,de emellett saját magadtól utána kell nézned a követelmény rendszernek, és az összefüggéseket jól megérteni,pl. a légcső c alakú,oké,oké,de miért c alakú a légcső porcok? stb...

Volt egy óriási csúszás egy baleset miatt, és kénytelen voltam a párom által megtalált másik tanárt megkeresni,hogy segítsen. Ő már nyugdíjas,de nagyon nagy koponya és a legjobb tanár címét is megkapná tőlem, nélküle és az OAL oktatóm nélkül nem tudtam volna egyedül megcsinálni még ennyire sem. Sosem felejtem el,hogy ő hozta meg a kedvem a tanuláshoz,hogy akármennyire is rossz lehetett az oktatóm napja,akkor is maximálisan teljesített,a könnyebb,csak érteni való témákhoz nem ültem le órákat, csak visszaemlékeztem a vidám hagnjára és tudtam az anyagot. Ja,és nyilván jobb,ha egy dpapíros tanárhoz mész,mert az még is csak képben van a követelménnyel,de én mondom,hogy ilyenkor nem igen számít,(ismerek nem egy olyat,akinek nincs semmi papírja és jól érti a dolgát a szakértelmet igénylő munkához, a szakot végzett pedig olcsó munkaerő,mert nem ért hozzá) A gimis tanáromat pedig megfogom látogatni,hogy elmondjam,tévedett,mert igen is sikerült megcsinálni az emelt szintet,és ezt nem neki köszönhetem. Sajnálom,hogy nagyon sokan ugyanebben a helyzetben vannak vagy lesznek, de azt mondom,ne adjátok fel,ha elsőre vagy hatodszorra nem sikerül,mert van egy álmotok, és az nem a szemétszedés,nem is a gyári munka,amit a szüleitek,nagyszüleitek egész életükben ,rossz körülmények közt élte le. Vagy menjetek ki külföldre és keressetek ott munkát, ha ganézol is,akkor is kereshetsz annyi pénzt,hogy nem kell ebben az országban annyi pénzért sírva fakadnod. Ezt mind befolyásoltság nélkül, vélemény kérésére fogalmaztam meg.

2017. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Hűha :D Milyen érdekes, hogy hirtelen ennyi diákjuk felbukkan itt, akik csak szépet és jót tudnak mondani :D Ráadásul egymás után :D Az meg külön szép, ahogy olvasom, hogy fűnek fának elmondják, ki hogy halad, kit rúgtak ki.. :D Ez igen! Ebből is látszik, hogy nem tanárok! Egy tanár azért is tanár, hogy addig próbálkozzon ameddig rá nem tudja venni valamivel a tanulót, hogy az tanuljon. Ne vicceljetek már :D Én is jártam hozzájuk, de inkább nem írom le, hogy milyen véleménnyel vagyok az "oktatásukról".. Szerencsére időben ott hagytam és egy normális tanárral elkezdtem készülni érettségire ezért most elmondhatom magamról, hogy orvosira járok!! :D A pozitív véleményeket én sem értem a facebookon.. :D De mindegy is :D Meg lehet próbálni :D Max. egy évet otthon maradtok :D
2017. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!