Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz 26 évesen újratenni egy...

Gáz 26 évesen újratenni egy érettségit, hogy levelezőn el tudjam kezdeni levelezőn az egyetemet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 6. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, hogy "gáz" hanem követendő példa lenne. Nem hagyod magad sodródni az élettel, hanem kezdesz is vele valamit, és tovább képzed magad.


Főleg ha még érdekel is az adott szak. Szerintem egy percig se hezitálj azon, hogy ezt hogyan ítélik meg mások, inkább vágj bele minél előbb.

2016. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért lenne gáz? Ebben az esetben ez gyakorlatilag csak egy felvételi vizsga. (Tudtommal csak egy kiegészítő tanúsítványt adnak róla, nem új érettségi bizonyítványt.)
2016. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, sőt!

Tavaly szintemelőztem, és az írásbelin a teremben két doktori címmel rendelkező ember is volt... Valamihez mégis kellett nekik egy újabb érettségi:)

Sok sikert!

2016. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve érettségiztem 21 vagyok,én is gáznak tartom, de csak nagyon alpári emberektől és irigy emberektől kapom meg ezt, több orvos ismerősünk van ők mind mondják, h nagyon helyes, h ha kell változtatni tudok, ezt csak azért mondom, mert nehéz egy orvosnál magasabb presztizsű embert mondani, és meglepő szerintem, am az a gáz, amit te annak gondolsz! Sok sikert kívánok!
2016. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia, én 47 évesen futottam neki ,mert kellett a tantárgy a fősulihoz. Nincs korhoz kötve, szerencsére..Úgy hogy HAJRÁ!:-)
2016. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb említették:

Nem csak, hogy nem gáz, hanem követendő példa vagy.

2016. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Csak becsülni tudom az ilyen embereket. Sok sikert hozzá!
2016. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő. Örülj, hogy eljutottál ide, hogy újra akarod csinálni, sokan ilyenkor már hagynák a fenébe és inkább vergődnének életük egész hátralévő életében. Még időben vagy. Kívánom, hogy sikerüljön úgy, ahogy eltervezted.

Sok sikert. ;)

2016. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!