Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem után hova tovább?...

Egyetem után hova tovább? (gazdálkodás és menedzsment)

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva államvizsgázok, és mindenképp szeretnék tovább tanulni, akár egy OKJ tanfolyamot elvégezni. A kérdésem az lenne, melyiket lenne érdemes elvégezni, ami kifizetődő? A banki szféra egyáltalán nem érdekel, szóval konkrét pénzügyi vonalon nem szeretnék elindulni, de a kedvenc tantárgyaim között volt pl a számvitel és az adózás. Ötletek? :)

2016. dec. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom, hogy csal a gazdálkodást írd be és utána bogarászd ki a gazdment (B) jelzéssel, mint alapszak.

Ott van sok mesterképzési szak, illetve nézz utána az egyetemen, hogy milyen szakirányú továbbképzések vannak, azok rendszerint havi egyszer bejárással 2 évig, vagy egy évesek.

Ismeretem nincs ezzel a területtel kapcsolatban, de én is így választottam magamnak mesterképzést pl. (:

2016. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ :)

mesterképzésre nem igazán szeretnék menni, anyagilag, plusz időhiányból adódóan nem engedhetem meg magamnak, ugyan is a lakhelyem és közelében nincs semmi konkrétum...

2016. dec. 7. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs állami képzés? Én is állami mesteren vagyok, és időhiány miatt esti képzésben veszek részt, azaz mellette tudok dolgozni.

(első voltam)

2016. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegképes könyvelő, majd adótanácsadó. Ez nem rossz vonal.
2016. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1+3. válaszoló; nem szeretnék utazgatni, mivel NAGYON vidéken lakom, a legközelebbi egyetem amin Msc van, közel 3 óra vonat lenne + még 3 haza, ha estin, ha nappalin csinálnám.. szóval ez nekem alapból kiesik... az egyetemet végig dolgoztam egy másik városban a tanulás mellett és egy életre elég volt, nem tudnám tovább csinálni ha továbbá is utazgatnom kéne pluszba..

4. válaszoló; én is hasonló dolgokban gondolkodok :)

2016. dec. 8. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!