Ha egy egyetemi oktatóm hülyének tart, akkor esélyem sincs a véleményét megváltoztassam?

Figyelt kérdés

Tanulok mint a güzü,erre fel egy csomó Zh-m egyes lett ennél a tanárnál,meg még az osztály felének is.

Most írtunk egy javító Zh-t,ahová bejött egy másik tanár is,akivel halkan elkezdték kibeszélni az ott levő diákokat,többek közt engem is.

Akkor már esélyem sincs,hogy a negatív véleménye megváltozzon rólam?

Ez egyenesen fog vezetni a bukáshoz?

Egy osztálytársam ugyan azt a dogát írta,mint a mellette ülő,de neki karó lett a padtársának viszont négyes.

Ez is érdekes.



2016. dec. 11. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzáfűznék ehhez,hogy elsőéves vagyok.

Első évben mindenkit szívatnak az oktatók?

2016. dec. 11. 18:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az hogy szivatnak az nem attol függ hogy elsőéves vagy hanem hogy milyen természetű a tanár.


Vannak ilyenek..



Viszont szerintem ha megmondod neki mennyit készültél és probalsz tanácsot kérni tőle, akkor hátha megjegyzi es jobb indulatú lesz.

2017. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet szimpátia alapjan osztalyoz.De lehet hogy csak úgy ráír vmi jegyet.


Amugy en is elsoeves vagyok es nem szoktak szivatni.


Szerintem azt probalhatod legfeljebb amit irtam vagy tanulhattok többen egyutt.


De lehet hogy a padtars tenyleg jobbat irt.

2017. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!