Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdetnek megteszi h megváltoz...

Kezdetnek megteszi h megváltoztassam a véleményét?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már egy éve összejárunk. Ő azt gondolja rólam h egy r.ibanc vagyok :S nem fontos hogyan derült ki számomra h így gondolja,de ez van. Meg szeretném változtatni a véleményét,mert szeretem és többet szeretnék sexkapcsolatnál.

Most hétvégén fogunk találkozni,mert van nálam egy telepítő cd-je amit vissza fogok adni neki. Tudom (100% g így lesz) h majd azt akarja h menjek fel hozzá. Én azt tervezem,h csak oda adom a telepítőt cd-t megköszönöm és elmegyek. Ugy tervezem h a lakásba se megyek fel,csak a lépcsőház elött oda adom neki.

Szóval ha látja h nem vagyok mindig könnyen kapható,és nem megyek felhozzá,akkor azzal javíthatok az esélyeimen vagy sem?

Köszönöm előre is


2010. szept. 28. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jelentősen javíthatsz így rajta. De mi az, hogy nem vagyok "mindig könnyen kapható"? Ezek szerint néha könnyen kapható vagy? Mert akkor ne nagyon erőlködj, előbb-utóbb kiderül, hogy mégis könnyen kapható vagy (néha). És akkor a végeredmény ugyanaz lesz. Kidob.
2010. szept. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Filmbe illő történet .dugós kapcsolatból hogyan lesz szerelem .Miből gondolod meg marad melletted és hűséges marad hozzád .
2010. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem is az a fontos, hogy hogyan derült ki, hogy azt gondolja, hogy ribanc vagy, hanem hogy MIÉRT.

A ribancsághoz semmi köze annak, hogy hány lakásban jártál, ergo nem tudom, ezzel hogy tudod bizonyítani, hogy nem vagy könnyen kapható.

2010. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

az h mér többször elhatároztam h nem adom olyan könnyen magam,simén nemet mondok neki ha vmit akar. De végül mindig találkozok vele,és nem sikerül ellenálnom neki :S és az ágyban kötünk ki.

Nekem egyébként nincs pasim,és mikor megismertem őt akkor se volt. Ő ugyanígy van ezzel.

Annak idején ő akarta h a barátnője legyek,de én féltem belevágni egy kapcsolatba mert kb 1 hónapja lett vége az előző kapcsolatomnak,és az exem akkoriban még sokat zaklatott. nem akartam egyből nyilvános barátot mert az akkor az exem tuti irogatott volna az uj pasimnak is.

2010. szept. 28. 00:25
 5/20 A kérdező kommentje:
nem azért gondol r.ibancnak mert máshoz is fel járok-erről egyébként szósincs. hanem azért mert neki mindig ugrok,egyből. Mert szeretem,és az a pár óra amit együtt töltök vele,nekem nagyon sokat jelent.
2010. szept. 28. 00:27
 6/20 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez kezdetnek megteszi h változzon vmit a véleménye? Vagy mit még kéne tennem?
2010. szept. 28. 00:29
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretne akkor veled lenne. Aki nem szeret, a praktikáktól sem fog szeretni. Ha te nem akkor majd lesz más. Ne álmodozz, ezzel csak magad alázod le.
2010. szept. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
De,menj fel hozzá nyugodtan,csak ne feküdj le vele! Ugyan úgy öleld meg,vagy csókold meg,ahogy eddig,csak ne feküdj le vele,mondj nemet,s inkább tereld egy beszélgetés irányába a dolgot. Mondd el neki,hogy mit érzel iránta,ez a legtisztább. Akkor te is tudni fogod,hogy hányadán álltok. Lehet,hogy ő is ugyan így érez iránta,csak nem meri bevallani,mert megszokta azt,hogy csak dugni jártok össze,és esetleg azt gondolhatja,hogy nem akarsz tőle semmit a testi kapcsolaton kívül. Ha meg visszautasít,akkor ne sajnáld,mert csak kihasznál.
2010. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te is kérjél tőle .
2010. szept. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem ertem, hogy mit akarsz megvaltoztatni ezen. Helyesen gondolkodik es o kihasznalja az alkalmat. Ennyinek nez, mert ilyennek mutatod magad, ilyen vagy. Szerintem azzal javitanad az eselyeidet, ha nyiltan kimutatnad, hogy te ennel tobbre vagysz, hisz egyertelmu, hogy ezt o nem latja, o csak szexre hasznal.
2010. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!