Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honvédelmi alapismeretek...

Honvédelmi alapismeretek (CE3002) tantárgyról vélemények? Csütörtökön vizsgázok és izgulok, hogy milyen lesz.

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne parazz, az nem nehez :) ha keszultel, nem erhet meglepetes.
2016. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mit tanulsz vagy minek keszulsz, ha nem titok? :)
2016. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kétszakos tanár leszek, ha minden jól megy. Ezt szabadon választhatónak vettem fel, mert eleinte ajánlották felsőbb évesek, hogy nagyon könnyű, majd több felsőbb éves is azt mondta, hogy nehéz lesz. Emiatt paráztam kicsit be, de folyamatosan készülgetek, csak mivel ez lesz az első vizsgám, így azért bennem van az izgulás. :D
2016. dec. 13. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A honvedelmi alapismeretek szerintem nagyon erdekes. En is sokat olvasgattam, csak ugy magamtol, mert engem nagyon lekot. :)
2016. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!