Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnazista vagyok. Tehetek...

Gimnazista vagyok. Tehetek érettségit szakmai tárgyból?

Figyelt kérdés
Gimibe tanulok, idén fogok érettségizni. Eü alapismeretekből szeretnék emelt érettségit tenni, ugyanis a kémiával próbálkoztam, de nem lettünk barátok. Többlet pont miatt kellene még egy emelt az emelt biosz mellé.Lehetséges ez?

2016. szept. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha meglesz az érettségid, akkor tudsz
2016. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg próbáld meg a fizikát a kémia helyett
2016. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de valószínűleg egyedül kell felkészülnöd. Vendégtanulói jogviszony keretében osztályozóvizsgát kell tenned az eü. alapismeretek teljes anyagából. Ezt az igazgató engedélyezi, de lehet, hogy magadnak kell olyan szakgimnáziumot keresned, ahol fogadnak.
2016. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Orvosira szeretnél jelentkezni?
2016. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

Utolsó: Nem orvosira, gyógytornászatira. Szorgalmas és nagyon jó tanuló vagyok, a legrosszabb érettségikkel számítva is felesznek elvileg Szegedre, de maximalista vagyok plusz beszeretném biztosítani magam.

2016. szept. 12. 13:21
 6/6 anonim válasza:
Már megbocsáss, de te mazochista Vagy?! A szakmai érettséginél nincs nehezebb s undorítóbb az egész világon!
2017. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!