Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még 2 évem az érettségire,...

Van még 2 évem az érettségire, ha most el kezdek rá tanulni tovább tudok menni olyan iskolába, ahova akarok?

Figyelt kérdés
úgy is ha eddig nem tanultam semmit? csak figyeltem órákon. még a tantárgyakat se választottam ki amivel tovább akarok tanulni :S :S:S
2010. máj. 2. 19:41
 1/2 anonim válasza:
Ha van kitartásod, akkor mindenképpen tovább tudsz menni. Választani pedig nem fontos akkor. Én az utolsó évben választottam informatikát. Persze, ha van konkrét főiskola, egyetem elépzelésed és tudod, hogy oda melyik tantárgy kell, akkor azt válaszd már most jövőre és a hangsúlyos tantárgyakat kicsit nagyobb erővel tanuld.
2010. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 év? mindenre elég :D mondjak valamit? holnap érettségizem és ma kedztem el tanulni:D tudom hogy gáz,de hiába tanulod meg hamarabb,elfelejted!inkább én azt javasolnám,ha ennyire rá akarsz készülni,hogy havonta egyszer csinálj az órai anyagokból,pl érettségi tantárgyakból(töri magyar idegennyelv) egy összefoglaló,szépen megírt vázlatot.ezeket fűzd le,és sokkal könnyebb lesz majd érettségi előtt!:) szió
2010. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!