Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok munkákat ajánlani...

Tudnátok munkákat ajánlani ami passzolna hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok lassan választás előtt vagyok merre tartson az életem. Szóval szeretem az állatokat különösen a kutyát, szeretem a zenét 3 hangszeren is játszom ebből 2t internetről tanultam. Matekból nagyon jó vagyok. Szeretem a matek, biosz ,zene órákat de bioszból 3as vagyok. Szerintetek? Milyen munka passzolna hozzám?

2016. dec. 18. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Allatorvos(bar ott a biosz miatt buko lehet). Jo matek (is) szukseges az info, muszaki es gazdasgi szakokhoz.
2016. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nincs a munkaerőpiacon kifejezetten eladható tudásod, így nem túl széles a skála. Lehetsz vevőszolgálatos, eladó, üzletkötő, de talán érdemes lenne egy szakmát tanulnod, vagy egy-két idegen nyelvet magasabb szinten. Vagy még csak most jön s középsuli?
2016. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igy kene megkozeliteni 2. Ezeket a targyakat szereti. Ezek alapul szolgalhatnak ahhoz, hogy tovabbkepezze magat.
2016. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kutya idomár (Jack London: Az éneklő kutya) és kígyóbűvölő. Az állatok és a hangszerek szeretete miatt.
2016. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Németországba élek így perfekt német, angolom egész jó meg magyar nyelvet beszélem. Most 9. Osztályba vagyok itt kicsit másabb a rendszer. 10be lesz ilyen középsulis végzetségem és szakmát is kezdhetek vagy tovább gimi és egyetem. Ilyen közepes 4es tanuló vagyok (magyar jegyekbe nézve) de néha a nyelv miatt rosszabbak a jegyeim. Piros és zöld színtávesztő vagyok ez még kulcsfontosságú lehet. Én az állatorvosra és könyvelőre gondoltam.
2016. dec. 18. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
A nemet oktatasi rendszer valoban osszehasonlithatatlan az itthonival. Volt szerencsem nemet iskolaban tanulni. Allatorvosin nagyon tomeny a biologia, illetve kemia es fizika tudas szukseges hozza.
2016. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted az állatokat, akkor mehet az állatorvosi, de ahhoz a biológiát is meg kell szeretned. Ha unalmas, de jól fizető munkára vágysz, akkor a könyvelő jó választás. Nem mellesleg ahhoz kevesebbet kell tanulni.
2016. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az allatok szeretete amugy nem egyenlo azzal, hogy valaki allatorvosnak valo. En is szeretem azballatokat, az osszes kutyamat es cicamat az utcan talaltam, lelkesen etetem a cinkeket is, de ott tornek ossze, ha fel kene boncolnom egyet.
2016. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szellemileg erős vagyok szóval a boncoláas nem probléma számomra.
2016. dec. 18. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tornaszd fel a bioszt, mert a kozepes nem eleg. Emelten erettsegiztem biologiabol. Beleneztem az allatorvosira jaro baratnom orarendejebe es azt hittem hanyattvagom magam. Elso evben tomeny botanika, ami szemely szerint nekem az egyik legutalatosabb volt a vizsgafelkeszulesben.
2016. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!