Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állat orvosnak hol tudok...

Állat orvosnak hol tudok tovább tanulni? (ha lehet hajdú-bihar megye közelében)

Figyelt kérdés

MÉgcsak jövöre leszek 8.os de halasztottam és nem tudom hová menjek tovább tanulni igazán azt sem tudom mi szeretnék lenni csak van egy pár dolog ami érdekel


Ha valaki tud akkkor tovább tanulási oldalakat is szivsen várok


2010. máj. 3. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha állatorvosnak akarsz tanulni, akkor a középiskolába, ahová jelentkezel, a biológia szakot jelöld meg. Ott emelt szinten fogod tanulni a bioszt és a kémiát, ami elengedhetetlen, mert ahhoz, hogy felvegyenek majd az orvosira bioszból és kémiából/fizikából érettségizned kell, az egyikből mindenképpen emelt szinten.


A középiskola után nyilvá orvosi egyetemre kell tovább menni. Hozzád legközelebb a debreceni van. :)


Egyébként nézegesd a felvi.hu-t. Nem tudom, hogy az csak a felsőoktatási intézményekkel foglalkozik-e vagy a középiskolákkal is, de tegyél egy próbát.

2010. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StephanieXx ***** válasza:
Általános iskolában?Hogyan?
2010. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felvi.hu csak felsőoktatási intézményekkel foglalkozik, viszont neked erre az oldalra van szükséged, mert állatorvost csak a felsőoktatásban képeznek. Tudtommal nem "egyszerű" orvosi egyetemen képzik az ilyeneket (Debrecenben tehát nincs ilyen szak), de ha rákeresel, meg fogja neked mondani, hol találsz ilyet.
2010. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon az egyetlen állatorvosi egyetem Budapesten van. Méghozzá a Szent István Egyetem.
2010. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 StephanieXx ***** válasza:

Gödöllő.

De,a lényeg:mindenből ötös,két emelt:biosz,és kémia,és nyelvizsga,és lehet...,hogy be is kerülsz.

2010. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!