Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskola vagy egyetem? (Miért?...

Főiskola vagy egyetem? (Miért? ) Ajánlanátok Borsod megye közelében olyan sulit, ahol van vmi gazdasági szak? Meddig kell feladni a jelentkezési lapokat? Hol lehet megvenni és mennyiért?

Figyelt kérdés
hány iskolát lehet bejelölni?Érdemes utolsó helyre költségtérítéses sulit beírni?
2011. jan. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

tökmindegy hogy főiskola vagy egyetem


www.felvi.hu itt minden le van írva, ne mondd azt, hogy nem találod meg, mert tényleg minden ott van, kezdj el olvasgatni, nem fogok átmásolni minden időpontot mert nincs értelme, olvasd el, a vak is látja rajta...


borsod megye közelében pl.: Debrecenben, Miskolcon, Nyíregyházán, Gyöngyösön és Egerben is van gazdasági kar, igazából mindegy hová mész, de én ajánlom a gyöngyösi főiskolát (Károly Róbert Főiskola), mert kemény a matek, számvitel, statisztika és a szakirányos tárgyak főleg pénzügyön.


minden jót!

2011. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Nyíregyre és Gyöngyösre ne menj, csak rosszat hallottam róla, valamint sok álláshirdetésben kikötik,hogy nem fogadják el az ottani diplomát! Ajánlom Miskolcot!
2011. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
A jelentkezési lapot február 15ig kell leadni. 9ezerért jelölhetsz meg 3 helyet, minden további +2ezer.
2011. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehe :)


én meg APEHtól hallottam, hogy revizorokat csak a gyöngyösi pénzügy-számvitelről vesznek fel :)

2011. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"én meg APEHtól hallottam, hogy revizorokat csak a gyöngyösi pénzügy-számvitelről vesznek fel :)"


Nagyon rosszul hallottad. Én APEH-nál dolgozom, és egyetlen revizorunk sem végzett Gyöngyösön...


Gyöngyösnek rettentően rossz híre van, semmiképp nem ajánlott.

2011. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!