Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan dönthetném el, hogy...

Hogyan dönthetném el, hogy valóban nekem való-e az Óvónői állás?

Figyelt kérdés

Óvónőnek készülök, szeretem a gyerekeket, szeretném őket tanítgatni, nevelni és szeretnék hatni rájuk. Viszont olvastam pár olyan történetet, hogy kezdő óvónők rájöttek, hogy mégsem nekik való munka az óvónősdi.


Hogyan bizonyosodhatnék meg a felől, hogy valóban ez való nekem?

És egy plusz kérdés: ELTE-TÓK-on ugye nem kell matekot tanulni?


2010. máj. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első gyakorlatokon kiderül bírod-e. Vagy ha ott nem akkor a 2 hónapos záródon.(bár akkor már mindegy):S


Van matek a tantervben, de nem volt vészes.


Egy óvónő

2010. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én tényleg ritka hülye vagyok matekból, szóval valaki tudna linkelni egy ilyen matek tanmenetet?
2010. máj. 3. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van módod rá menj el nyári táborba önkéntesnek és próbáld ki magad gyerekek közt. Napközis tábor, de van ahol már ovisokkal is találkozhatsz.


matek: ELTE-n nem tudom milyen de sógornőm a Kecskeméti fősulira járt ott szívatós volt,. Ő amiatt csúszott egy félévet.

2010. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajjajj :S Köszi az eddigi válaszokat!
2010. máj. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!