Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, milyen az egyetem? Érdemes azt választani?

Figyelt kérdés
Pszichológiára szeretnék menni és Szeged a kedvenc városom,ezért érdekelne hogy milyen ott az egyetem?

2016. dec. 28. 12:20
 1/4 Garpe ***** válasza:

Szia :)


"Sajnos minden egyetem rossz" egyik barátom aki már jó 30 éve professzor.


Az SZTE-BTK egy kiváló egyetem, nagyon jó oktatókkal. A pszichó nagyon szerethető és családias nagyon jó tanárok oktatnak, persze azért itt sem minden óra fergeteges, de 90%-ban nagyon jó.

Alapvető, hogy szinte mindenkivel tegező viszonyban vagy és nagyon partnerként kezelnek, bármilyen kérdésed vagy ötleted van lelkesen segítenek és válaszolnak.

Az SZTE-BTK-ra különösen igaz, hogy mindenki azt tanítja ami a szenvedélye, ha nincs olyan kurzus, akkor teremt egyet (így lett pl.: a '60-as évek rock kultúrája kurzus).


A tanulmányi oldalról az egyik legjobb egyetem az országban.


A diák élet nem rossz. De egy Pesti egyetemmel nem tud versenyezni programok tekintetében. Ami a diákokat illeti itt is lesznek nagyon jó fejek és nagyon intelligensek, de nem az az élmény mint Pesten, hogy a jövő irodalom- és történelemkönyv szereplőit látod.


Ha gondolod (de akár bárki akit érdekel) írj privatba és mesélek egy kicsit az egyetemekről akár BTK-s akár pszichós képzés érdekel.

2017. jan. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tanári szakra jártam az SZTE BTK-ra, és csak ajánlani tudom. Mind az egyetemet, mind a várost. A könyvtárat is imádnád, és pont a BTK mellett van.
2017. jan. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg Szegedet fogom választani.
2017. jan. 19. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
28-án lesz kari nyílt nap, ha tudsz, gyere el! :)
2017. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!