Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező oktatás munka mellett...

Levelező oktatás munka mellett. Ti ezt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Álláskereső vagyok, de amikor mondom, hogy levelezőn szeretnék jövőre egyetemre járni, azonnal elásnak. Még akkor jobb lenne, ha a szak, amire jelentkezni akarok szombatonként lenne, de félévente 10 pénteket vesz igénybe plusz a vizsganapok, abban a két suliban, ami a közelben van. Mások ezt hogy csinálják? Nem fognak így felvenni sehova sem?

2016. dec. 28. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mese nincs, olyant kell keresni, ahol ezt tolerálják, mondjuk hosszú távra számítanak rád - mert leendő diplomádat birtokló munkaerő is kell.

Nem mondom, hogy szép dolog, amit csinálnak veled, de gondolj bele, te vajon felvennéd-e azt, akiről tudod, hogy fél embernek számít csak majd, sőt, abban is szinte biztos vagy, hogy a diploma megszerzésekor elmegy...

2016. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó munkahelyet kell találni.

Én esti tagozaton vagyok, nálunk pénteken du 16-18. szombaton 9-18 óráig van tanítás, vizsgákat nálunk lazán beteszik szerda 12 órára pl.

Én szerencsére olyan munkahelyen vagyok, ami mellékállás (napi 4 óra) és én mondom meg, hogy hánykor megyek dolgozni. Legtöbben a szakmájukban dolgoznak, ez általában napi 6-8 óra, ők szabadságot vesznek ki vizsganapokra (vagy lehet trükközni a betegszabival), illetve ők műszakot cserélnek a váltoósaikkal és pl hétfőn reggeltől estig vannak, míg pénteken be tudnak érni 4-ig az egyetemre. Mesteren vagyok, alapon nappalin voltam egyébként.

Sok álláshirdetésen láttam leírni, hogy 4 órás munka miatt kismamákat és diákokat előnyben részesítik. Egyébként nekem annyi a fizetésem kb. mint a 8 órás szakmában dolgozóknak.

2016. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld lecsúsztatni így a túlórákat. De levelezőn általában jobban tolerálják a hiányzást, így ha pár alkalommal nem vagy ott de pótolod az anyagot, azt meg szokták érteni.
2016. dec. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!