Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Könnyűipari mérnök, mit...

Könnyűipari mérnök, mit gondoltok erről a szakról?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, tapasztalatokat, véleményeket hallgatni ! Mit gondoltok a Könnyűipari mérnök szakról Minőségirányítási rendszerfejlesztő szakiránnyal ? Elsősorban az elhelyezkedési lehetőségek érdekelnének, a szak nehézségi szintje ( mennyire matekos szak ). Neten nézegettem már álláshirdetéseket sajnos nem sok mindent dobott ki rá.
2016. dec. 30. 10:42
 1/1 anonim válasza:

Szia ! :)

Én még nem tudok olyan sokat a szakról, ugyanis nem oda járok, de ezt a szakot fogom elsőként megjelölni.Engem is leginkább ez a minőségirányítási szakirány érdekel, állítólag ezzel, a nyomdával és a csomagolás szakiránnyal nem nehéz jó munkahelyet találni. A ruhát annyira nem dicsérik, de nekem az egyik tanár aki ott tanít azt mondta, hogy pár éven belül kiöregszenek a ruhaiparban dolgozók, így az a szakirány sem lesz olyan rossz választás, persze ha érdekel.

A matek részétől én is tartok, viszont azt az infót kaptam egy oda járó diáktól, hogy nem veszik olyan komolyan, nincs belőle vizsga, ami azért szerintem jó :D de vannak nehezebb tárgyak is annál, azt hiszem a műszaki kémiát említette, ami elég nehéz (már a neve is :D).


Remélem azért tudtam valamennyit segíteni, így hogy nem oda járok,de ha a nyíltnapra elmész hátha többet fogsz megtudni :)

2017. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!