Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Orvosi laboratóriumi és...

Az Orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai szak után optometrista is boncol? Van aki esetleg ilyen szakra jár? Szerintetek hova tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos nem bírom a vért, de érdekel az optometria. Akik ezt tanulják sokat boncolnak? A Semmelweis Egyetemen kívül van még valahol ahol nem levelező, hanem nappali tagozaton tanítanák ezt?

Szerintetek melyik szak érné meg jobban? Óbudai Egyetemen könnyűipari mérnök, Debreceni Egyetemen élelmiszer ipari mérnök vagy pedig Semmelweis orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai (optometrista szakirány)? Van esetleg aki valamelyikre jár és tudna pár szót mondani róla?

Informatikából van érettségim már, 4-5 tanuló vagyok. Inkább reál beállítottságú, mint humán.



2014. nov. 3. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs máshol, csak Pesten ez. Még DE-n, SZTE-n, PTE-n képzik nappalin ezt, illetve ME-n, de itt pláne nincs.

Boncolnak nappalin, ez biztos. De sajnos arról nem tudok nyilatkozni, hogy ott milyen az oktatás.


Sajnos nem tudok nyilatkozni ebben a kérdésben. Én mérnökire járok, de más szakra. Amennyire én tudom a könnyűiparival nincs sok lehetőség, az élelmiszeriparban azt hiszem, hogy a húsiparban van leginkább, az optometristákat pedig inkább az ilyen szemüvegboltokba keresik, mint kórházakba, abból meg ugye nincs sok, ráadásul nem hiszem, hogy 8 órás munka egy ilyen üzletben (de ehhez nem értek).


Én a labor részét néztem az OLKDÁ-nak egyébként.

2014. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!