Ti nem izgultok emiatt?

Figyelt kérdés

Hello.


Tudom, nem ide tartozik a kérdés, és biztos vagyok benne, hogy emiatt fogok is pár negatív kommentet kapni, de azért remélem, értelmes válaszok is érkeznek.


Azért ide tettem fel, mert ebben a kategóriában fogja elolvasni a legtöbb korombeli. :)


Szóval, ti nem izgultok a felvételi miatt? Otthon miből hány pontot szoktatok írni?

Én már hónapok óta ezzel kelek és fekszem. :(

Hogy viszonyultok ehhez az egész eljáráshoz? Hová szeretnétek menni?


Előre is köszi annak, aki értelmesen tud válaszolni ezekre az egyszerű kérdésekre! ;)


Kellemes ünnepeket Mindenkinek!



2016. dec. 30. 21:35
 1/9 anonim válasza:
61%
Mikor ez volt akkor nem izgultam, mert tudtam hogy kiraly vagyok es velem minden suli csak jol jarhat.
2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem izgulok mert nekem már nincs ilyen. És mikor volt akkor az utolsó napon héten kezdtem el vele foglalkozni. És nem szokásom az izgulás árt a bőrömnek.
2016. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Mivel valóban nem idevaló, jelentettem. nincs kifogás, megvan hol a helye.


én nem izgultam am és otthon nem gyakoroltam. ne izguld túl, az érettségi az életed legkönnyebb vizsgája lesz :)

BME-re jöttem, 413 ponttal.

itt még egy könnyű vizsga is húzósabb mint az érettségi. szépen nyugodtam gyakorolj aztán menni fog.

2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem izgultam, csak a szóbelik előtti este.

Nem csináltam komplett feladatsorokat sem.

A középszintű érettségikre szinte semmit nem tanultam azokon az anyagokon kívül, amiket házi feladatként kellett kidolgozni. Az egyik emeltre egy évet tanultam, a másikra egy felet.

Végül 458 pontom lett.

Te se izgulj, csak oszd be jól az idődet!

2016. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmm, te nem a középiskolai felvételi miatt izgulsz? Egyébként, amikor én írtam, nagyon rá voltam görcsölve, és furcsa mód akkor tudtam egyre jobban kezelni, amikor már közel voltam hozzá. Végül jól sikerült, és felvettek oda, ahova menni szerettem volna. :) Ha gyakoroltál, neked sincs félnivalód.


(ha ez jelent neked valamit, a budapesti Berzsenyi Dániel Gimnáziumba jártam, idén érettségiztem a hatodik tárgyam kivételével mindenből ötösre, és májusban ismétlem a rosszul sikerült emeltemet, hogy feltornázzam a 415 pontomat olyanra, ami bejuttat arra a szakra, ahova menni szeretnék)

2016. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha meg amiatt izgul, végképp ne tegye.
2016. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nem így működik, hogy ne izguljon. :D Mindenki izgul, mert most éppen ez az előtte lévő akadály, és ez a legfontosabb. Teljesen normális izgulni rajta, csak az aggódástól féltelek, Kérdező. Ha rendesen készülsz rá, könnyen fog menni. :)
2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A középsulis felvételire gondoltál?
2016. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, hogy nem voltam elég konkrét...
2017. jan. 13. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!