Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyire izgultok az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire izgultok az első randi előtt?

Figyelt kérdés

És mit kéne csinálni, hogy ne izguljak vagy ne görcsöljek rá?

Mert én attól is félek, hogy le leszek fagyva.



2016. aug. 1. 20:22
 1/5 piwolaci válasza:

normális ha izgulsz nincs ebbe semmi különös. Tapasztalatom szerint egy két jó duma, poénos beszólás sokat segít.

Tipp.: vigyél valami virágot ( vörös rózsa).

Persze csak akkor ha kandúr vagy :-D

Ha le fagysz kérdezzél.

Mivel szeretnél foglalkozni?

Van-e állatod?

Kedvenc színész?

Válasz esetén mindig kérdezzél vissza.

A nők imádják ha beszélhetnek és a sok kérdéssel fontosnak fogja magát érezni, elhiszi, hogy érdekled.

Ha csajszi vagy akkor jó kérdés...

Én csendes tipus vagyok engem a lélek fog meg.

2016. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Virágot?? Az nem lenne korai egy icipicit??

Azt szerintem nem.


De valamiért nagyon izgulok:D

2016. aug. 1. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ ,hogy milyen a lány, különben biztosan ő is izgul:) Ne aggódj, próbálj vele beszélgetni kérdezgesd, mesélj valami vicces sztorit:D

Sok sikert, és ne izgulj:D

2016. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Virágot szerintem még ne vigyék neki. Főleg meg ne vörös rózsát. Nem illik első randim azt vinni. A vörös a szexualitás jelképe és a kibontakozó szerelemé. Minél világosabb színű egy virág annál jobb mert ez a tiszteletet jelképezi. Majd ha jobban megismertétek egymást akkor vihetsz neki.
2016. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen a lány és hol ismerted meg? Ezen is múlik, hogy mit vigyél. És azon is, hogy hogy hívtad el. Ha ezekre válaszolsz tudok segíteni:)
2016. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!