Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegediek! Szerintetek milyen...

Szegediek! Szerintetek milyen iskolában tanuljak tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés

A Deákot,a Tömörkényt,és a Ságvárit nézegettem leginkább.(kitűnő tanuló voltam eddig,de nem szeretnék a legerősebb iskolába menni,így is éjjel-nappal tanulok) Angolt szeretnék tanulni (esetleg biológiát,de a kémiát nem szeretem,szóval...).A Deáknak elvileg jó az angolja (spec angolra mennék)de régebbi kérdéseket olvastam,amik elbizonytalanítottak... Szóval ha esetleg valamelyik iskolába jártál/jársz,akkor mi a véleményed róla?Minden érdekelne (hogy mennyire érzed azt,hogy tanulsz is valamit,milyen a közösség meg ilyenek.)

Egyébként B.Ú.É.K Mindenkinek!

14/L



2016. dec. 31. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Deákba
2016. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tömörkény környezetvédelmi orientáció, ott biologia van emeltszinten utolsó 2 évben
2017. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És úgy általánosságban mi a véleményetek a 2 iskoláról? Szerettek/ szerettetek oda járni? Mi az amit nem szerettek ott? Továbbtanulásról hogy döntöttetek?
2017. jan. 2. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem mentem sokra ezzel a két válasszal,semmi véleménykifejtést nem tartalmaztak,pedig nekem pont erre lenne szükségem,hogy ezekre a kérdéseimre választ kapjak. Mindketten leírtátok (gondolom) azt az iskolát,ahova jártok/jártatok,de ettől még nem leszek előrébb. :(
2017. jan. 22. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!