Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nehéz levelezőn...

Szerintetek nehéz levelezőn lenni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Emberi erőforrások szak érdekel a legjobban, államira sajnos nem vesznek fel, így gondoltam, hogy lehet, hogy levelezőre kéne jelentkeznem, hiszen munka mellett a tandíjat is ki tudnám fizetni. ( még nincs munkám) Érdekelne, hogy szerintetek mennyire nehéz levelezőn elvégezni egy adott szakot ? Tapasztalatok, véleményeket szívesen meghallgatok.
2017. jan. 2. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ígyis-úgyis fizetni fogsz, akkor miért nem jelentkezel önköltségesre ahol ha 2 félévet jól megcsinálsz akkor kérvényezheted az államira való átvételed, míg levelezőn ilyen lehetőség nincs?
2017. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert levelezőre azért mennék, hogy tudjak dolgozni ezáltal nem kéne a szüleimet terhelnem anyagilag. Tudtommal egyébként nagyon nehéz átkerülni államira. Erre nem alapozhatok.
2017. jan. 2. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban jelentkezz olyan egyetemre, ahol ezen a szakon van duális képzés, azt ha összejön, akkor az fedezi a tandíjadat nappalin, ha nem jön össze, akkor akár levelező, ha nem akarsz diákhitelt. Csak 2% a kamata.
2017. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

duális képzést illetően körülnézek majd, köszönöm.

Ami a diákhitelt illeti, nem szeretnék rögtön hitellel indítani, hiszen azért az évek alatt az összeg is csak gyűlik és gyűlik :)

2017. jan. 2. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom melyik egyetemre akarsz jelentkezni, én erre a szakra járok egy pesti egyetemen, volt osztálytársam egy másik pesti egyetemen szintén ezen a szakon és nappali mellett is tudsz bőven dolgozni ha úgy döntesz ne aggódj :) munka tekintetében nem tudom hogy tudsz-e róla vagy hogy akarsz dolgozni, de sok helyen csak teljes munkaidőben tudsz dolgozni. Ha egyébként a szakkal kapcsolatban van bármilyen kérdésed, akkor írj nyugodtan :)
2017. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Pannon Egyetemen gondolkodtam, mert ismerem a várost és közelebb is van hozzám picivel, mint Pest :)

Igen ez is megfordult a fejemben. Csak ha levelezőn lennék nem kéne se koliba, se albiba menni + egyéb költségek ezzel is spórolnék havi szinten nem olyan keveset :) egy két embertől már érdeklődtem, ők azt mondták, hogy szerintük nem olyan vészes. minden anyag fent van ugye neten. Hétvégén suli, ha az ember bejár normálisan ott is megragad valami és értékelik is. Ha gondolod írhatsz üzenetet mert konkrétan csak ez az egy szak, ami érdekel :D

2017. jan. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!