Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem? (Többi lent)

Lenne esélyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egri Gárdonyi Géza ciszterci Gimnáziumba szeretnék majd tovább menni tanulni, de nem tudom hogy a jegyeim elég erősek-e hozzá.

hetedikes évvégi átlagom .57 lett

Most nyolcadikba így állok a tantárgyakból:

Irodalom 4.79

Magyar nyelv 4.44

Biológia - egészségtan 4.00

Angol nyelv 4.00

Matematika 4.45

Hit - és erkölcstan 5.00

Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek 4.80

Fizika 3.67

Kémia 4.33

Földrajz 4.50

Ének - zene 4.67

Tánc és mozgás /választható/ 5.00

Vizuális kultúra 4.88

Informatika 4.57

Számítástechnika /választható/ 4.00

Technika, életvitel és gyakorlat 4.67

Testnevelés és sport 5.00

Gazdasági és pénzügyi ismeretek 4.33



2017. jan. 2. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
hetedikes évvégi átlagom 4.57 lett **
2017. jan. 2. 19:16
 2/8 Roflkopter ***** válasza:
jelentkezz aztán lesz ami lesz
2017. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne esélyed, jók a jegyeid (kerültek már be rosszabb tanulók is), de jó felvételit is kell írni hozzá hogy biztos legyen :) Melyik osztályba jelentkeznél?
2017. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A sima gimnáziumba szeretnék jelentkezni
2017. jan. 5. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Hát én már öt éve ide járok, akkor sem volt mindenki kitűnő (egyesek bőven nem), akit felvettek. Ha jól emlékszem, nekem is hasonló jegyeim lehettek és simán bejutottam. Egyetértek az első válaszolóval, mindenképp jelentkezz! Biztosat nem tudok mondani de jó esélyekkel indulsz.
2017. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van eszed, nem ide jossz. A te erdekedben mondom. Szar iskola, szar tarsasag.
2017. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Nem tudom, hogy melyik osztályba jársz, én végzős vagyok (előtted válaszoltam) és nagyon szeretem az osztályom, jó a társaság és egy-két tanáron kívül mindenkit megszerettünk. Hozzáállás kérdése is, ha úgy jön ide, hogy "biztos szar lesz" akkor utálni fogja mind a négy évet... Ne akard eldönteni helyette, valamiért megtetszett neki a suli, hadd jelentkezzen. Ha felveszik és nem tetszik, akkor is válthat még, a sima gimis osztállyal szinte bárhová átmehet.
2017. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugy jottem ide, hogy "biztos szar lesz". Nagyon vartam, es remenykedtem benne, hogy jo lesz, de nem az. Rossz tanarokat fogtam ki, rossz tarsasaggal. Neked biztos szerencsed volt, de lehet, hogy a kerdezonek nem lesz. De menjen csak oda, ha szeretne, en csak velemenyt nyilvanitottam.
2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!