Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretem a Kémiát, Bioszt, de...

Szeretem a Kémiát, Bioszt, de a fizikát nem. Lenne esélyem Gyógyszerésznek menni?

Figyelt kérdés

Eddig szerettem de kaptam egy rossz tanárt és megutálltam.De a Kémia és Biosz megy.Sőt Kémiábol heti 4 órám van.A Gyógyszerész szakmához sok fizikára van szükség vagy elég ha jól tudom a kémiát és a bioszt.

Ja és 9.-es vagyok elég jó gimnáziumban.



2016. dec. 18. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg sok matek! Hat, ha ez erdekel, akkor hajra! Hivatasszeruen kell szeretni.
2016. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. A legtöbben biosz-kémia emelttel mennek gyógyszerészetre, másoknak is vannak hiányosságai fizikából. Elég lesz majd egyetem előtt átnézni, de szerintem, ha nem hanyagolod el teljesen a fizikát, egyébként is lesznek majd alapjaid.
2016. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

"Eddig szerettem de kaptam egy rossz tanárt és megutálltam."

Én is éltem át hasonlót. Imádtam angolul tanulni otthon, önszorgalomból, majd egy angol egynyelvű tanárnál mégjobban. De sajnos kaptam egy olyan tanárt aki megutáltatta velünk még a tanulás fogalmát is.

2016. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ksözönöm a válaszokat
2016. dec. 18. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!