Egyetem választás tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé kétségbe vagyok esve így egyetem választás előtt kb egy hónappal. :( Nincs semmilyen konkrét ötletem,ezért szeretném a segítségeteket kérni,hátha valaki tud olyat mondani,amire eddig még nem gondoltam.(igaz a felvi-t többször is átnéztem már). Töriből és angolból emeltezem,tehát ezek érdekelnek a legjobban. Érdekelnek még a nyelvek,különböző kultúrák,az irodalom is. A matek nem az erősségem,ezért pl egy turizmus szakot nem merek megkockáztatni. A biológia is érdekel, jó vagyok belőle. Valaki tudna ötleteket adni? Nagyon hálás lennék!!

2017. jan. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Matekkal nagyon sok szakból kizárod magad. Biológus vagy tanár is lehetnél, esetleg anglisztika.
2017. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Négyes vagyok belőle,de egyetemi szinten nem tudom hogyan menne. :/
2017. jan. 3. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanári? Mondjuk töri-angol? Oké, nem lesz fél millás fizetésed de ha érzel valamennyire affinitást hozzá, érdemes szerintem megpróbálni. Én még érettségi előtti utolsó évben is azt mondtam, hogy biztos nem leszek tanár, aztán mégis ide jelentkeztem, és nem bántam meg eddig (másodéves vagyok).
2017. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!