Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem érdemes leginká...

Melyik egyetem érdemes leginkább pénzügy-számvitel szakra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy melyik budapeseti, budapesthet közeli egyetemet lenne érdemes megpályáznom. Levelezőn szeretném elvégezni, nem nappalin, mert már dolgozom.

Több helyett is néztem, de nem igazán tudom, hogy melyik legyen a befutó. :-/

Ezeket néztem elsősorban. Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

BCE - ALK

BGE - ATK (távoktatás)

METU - ALK

SZIE - ALK és ATK is meg van hirdetve


2017. jan. 4. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Számvitelben a BGE a legjobb.
2017. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, mit szeretnél elérni meg mennyit tudsz foglalkozni vele. Nyilván a corvinus a legjobb, de ott követelnek is sokat, ha ezt választod, ahhoz tényleg oda kell tenni magad, viszont (bce pszv-esként mondom) nagyon megéri. A bge könnyebb, ha nincs sok időd tanulásra, akkor azt válaszd. A másik kettőt felejtsd el, ha jó munkát is szeretnél kapni diploma után :)
2017. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Levelezőn munka mellett végezném, de feláldoznám a maradék szabadidőmet rá, mert így legalább kapnék egy egyetemi végzettséget, amivel jobb esélyem lenne elhelyezkedni.


A METU-t már többen is mondták, hogy felejtsem el és SZIE is max. harmadik lehetőség lesz nálam.

A BGE-vel kapcsolatban csak az a problémám, hogy távoktatás és egy jó pár tanárhoz volt már szerencsém ott, szóval ott ismerem úgy-ahogy a színvonalat. :-/

Corvinus esetében csak az ami egy kicsit riasztó, hogy levelezőn csak önköltséges szak van és az 295e Ft/félév és 6 félév esetén is 1.7 millió Ft. jönne ki :-/ (bár mire indulna szeptemberben a képzés addigra félre tudnám tenni a szükséges pénzt, szóval nem lenne annyira megterhelő).


Tudnál mondani némi infót azzal kapcsolatban, hogy milyenek az oktatók, hogyan állnak a levelezős hallgatókhoz? A szükséges anyagokat be lehet szerezni a könyvtárban vagy fel rakják a tanárok az anyagokat internetes felületre?

2017. jan. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!