Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óbudai Egyetem műszaki menedzs...

Óbudai Egyetem műszaki menedzser szakról vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Óbudai Egyetemen szeretnék műszaki menedzserként tanulni, de amiket eddig olvastam azok alapján eléggé megosztóak a vélemények, emiatt én is elbizonytalanodtam. Ami a legjobban aggaszt az az, hogy mennyire nehéz a kémia?

2017. jan. 4. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

az egész könnyű

van pár szívatós tárgy, de általánosságban könnyű

persze vannak így is olyanok akik elvéreznek, de ők nem valók akkor egyetemre


most degradálva a képzést (bár maga a képzés néha nem volt a toppon; meg sajna tele volt 'csaklegyenegydiplomáspapírom és boldogvagyok' emberekkel), de tényleg nem túl bonyolult

kémiára meg... anyagismeret rosszabb :D

bár nekem nem volt egy tárggyal se gondom


elhelyezkedés meg nem rossz

van ismerős aki már közben talált melót, más 1-2 hónappal utána, megint más 1 év alatt se semmit

ajánlatos 2 nyelvet tudni, meg valami irányba affinitás (üzleti, IT, mérnöki), s akkor nem lehet gondod


+ pár éve még volt lehetőség arra, hogy kedvezményes áron képzés mellett elvégezhető volt egy 3 szintes TÜV-ös képzés, sokféle iránnyal; erősen ajánlom (bár TÜV se a régi már, de akkor is), sokat dob még a diplomán a végén

2017. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!