Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idehaza mit érdemes leginkább...

Idehaza mit érdemes leginkább tanulni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja megmondani, 3-5 év múlva mi lesz keresett. Jelenleg úgy fest, hogy a programozás nagyon megéri, és nem látni, hogy a jövőben ez változna. Ha nekem most kéne eldöntenem, mit tanuljak, én programozni tanulnék meg, nem alacsony szinten.
2017. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegnap tették fel ugyanezt a kérdést, és az első válaszoló szintén informatikai szakmát tanácsolt XD LEhet ugyanaz a válaszadó volt akkor is.


Én meg szintén azt tudom mondani hogy ami téged érdekel és látsz benne pénzügyileg fantáziát. A kérdés az hogy pénzkereseti szempontból a magad ura akarsz lenni mitn vállalkozó, vagy mások általi irányíthatóságot választasz magyarul alkalmazotti beosztást... Először ezt tisztázd le magadban.

2017. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Ez nálam azért van így, mert én már a harmadik területen tanulok és próbálok elhelyezkedni, míg a férjem egy sulit végzett, programozik, és betegre fizetik. Én meg küzdök, hogy legalább valami épkézláb helyet találjak, ha mással nem, legalább a harmadik végzettségemmel. Ezért bocs, ha uncsi vagyok, de ha valaki az út elején jár, én biztos nem tanácsolom neki, hogy menjen, amerre lát, amikor ez a személyes tapasztalatom.
2017. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából a matematikával mindig is hadilábon álltam, de az informatika napi szinten érdekel.
2017. jan. 5. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Informatikában is inkább a matekosabb része fizet mint a win10 feltelepítés.


A legalapabb dolgokkal kezdenek pl egy szám értéke 10 egy másiké 12 a következőé 2. Számold ki 1-2. összegét 1,-3 szorzatát és add meg a különbségüket :)

Persze ezt belehet kéretni ebben az esetben a képlet változatlan az értékekből változó lesz:)


Illetve érdemes ismerni egy adott nyelvet abból már ki lehet indulni:)

2017. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!