Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BCE-n vagy az ELTÉ-n jobb...

A BCE-n vagy az ELTÉ-n jobb az alkalmazott közgazdaságtan képzés?

Figyelt kérdés
Illetve nem tudjátok véletlenül megmondani, hogy ennek a szaknak nincs e levelezős képzése? Mert másoddiplomának szeretném elvégezni munka mellett.

2017. jan. 5. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

BGE-s vér folyna bennem? Tényleg Corvinusra járok, sikerültek a vizsgáim itt, és akkor is azt érzem, hogy elképesztően inkorrekt az iskola. Egyáltalán nem ér annyit, amennyit a neve...


Évekkel ezelőtt amikor még középiskolás voltam, titokban reménykedtem, hogy valaha felveszne ide (a BCE-re) és megszenvedtem a pontokkal, de felvettek, és EZÉRT??! kérdezem én. semmivel sem jobb más gazdasági egyetemnél.

2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg jársz/jártál más egyetemre is? Vagy mire alapozod ezt? Tény, hogy nem elit egyetem világszinten, nyílván sok hibája van, de Magyarországon mégis itt van az egyik legjobb közgázképzés. Mellesleg az Oxbridgetől elkezdve az összes nagyhírű egyetemet az is teszi naggyá, hogy csak a kiemelkedően jó diákokat veszik fel, aki valószínűleg máshol is sikeresek lennének, szóval, ha így vesszük minden egyetemet a diákok tesznek naggyá. Nyílván könnyebb jobb "alapanyagból" dolgozni.
2017. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
#11-es láttalak már más kérdéseknél ugyanúgy trollkodsz a BCE-vel hogy lejárasd, ezzel jobb helyzetbe juttatva a saját egyetemedet és erre élvezkedhess. A Corvinus a legjobb gazdasági egyetem Magyarországon és ez vitathatatlan. Esetleg a 2., 3. hely vitatható.
2017. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

#11

Én is láttalak másik kérdésnél, ahol BCE turizmus-vendéglátásra járónak vallottad magadat. Szerintem hagyd, hogy a kérdésben szereplő szakra/karra járók válaszolják meg a kérdést.

2017. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!