Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjek? Továbbtanulási...

Mihez kezdjek? Továbbtanulási lehetőségeken gondolkodom. Viszont az a gond, hogy angolból vagyok jó, és szépen tudok fogalmazni, írásban.

Figyelt kérdés

Beszédeket mindig én írom az iskolai rendezvényekre és a magyar tanárnőm mindig megdícsér. No meg viszonylag helyesen írok. Néha nehezen fejezem ki magam, és szóban valamiért nem tudom használni a szókincsem. Nagyon sokat olvasok.

A rendezvènyszervezői szakhoz kell jó beszélőke?

Valamelyik szak megfelelő lenne nekem? Magyarországon élek és kis esélyem lenne kimenni tanulni.

17/L



2017. jan. 5. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az büfészak. Hogy jó vagy angolból, az miért gond? Megtanulsz mellé egy másik nyelvet, és szakképesítés nélkül is találni fogsz munkát. Esetleg pont rendezvényszervezőit.
2017. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól beszél angolul az nem azt jelenti, hogy neki muszáj azzal foglalkoznia. Az angoltudás az manapság alap, nem pedig különlegesség. A mérnök, az orvos, az informatikus, a közgazdász és még csillió más szakmájú ember is jól beszél angolul és más nyelveken. Ne korlátozd le magad egyedül a nyelvekre, vegyél számításba más dolgokat is! Ezt általánosságban mondom neked, a rendezvényszervezéshez sajnos nem értek.
2017. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a nyelveket egy fordító tolmács simán jó szakma.Az angolon kívül érdekel még valami?
2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam a tolmács, szakfordítón.

Csak eddig itt azt láttam, hogy azzal nem lehet elhelyezkedni.

Francia, spanyol vagy olasz még érdekel.

Akkor milyen szakra mehetnék?

Humán beállítottságú vagyok, ezért közgázat ilyesmit alapból kizártam.

2017. jan. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!