Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek biológus képzésről...

Szerintetek biológus képzésről pszichológiára váltás?

Figyelt kérdés

Másod éves biológus hallgató vagyok, de nagyon kiégtem a képzés alatt, és ez már szinte a privát életemre is kihat. Nincs célom, pedig ez nem így volt!

Megéri váltani szerintetek?! A gimiben a magyar szakos tanárom mondta, hogy menjek pszichológiára, de nem tettem....



2017. jan. 5. 15:32
 1/5 Mojjo ***** válasza:
Érdekel a pszichológia? El tudnád képzelni hivatásodként? Ha igen, akkor hajrá, vágj bele! Ha nem, akkor inkább hagyd, és próbálj rájönni, mi érdekelne igazán.
2017. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, szeretek elgondolkodni az emberekkel kapcsolatos problémákon. A környezetem mindig azt mondja, hogy pályát tévesztettem a biológiával. Csak félek elkezdeni, meg cikinek érzem, hogy váltsak... :/
2017. jan. 5. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj váltani.. Vannak az ember életében vargabetűk - és egy idő után rájön, hogy azokon is haladt, az is építette, ami látszólag csak vargabetű volt...
2017. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

én pontosan ezt tettem, csak három év biológia után (így sem fejeztem be), engem is eléggé kikészített az a szak, most elsős vagyok pszichológián és nagyon szeretem, a bioszhoz képest egy álom hogy mennyire segítőkészek a tanárok és reálisak az elvárások :D


Úgyhogy ha érdekel a pszichológia akkor mindenképp javaslom, ha van bármi kérdésed akkor üzenetben szívesen válaszolok :)

2017. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is otthagytam a biosz szakot, én élelmiszermérnökire mentem. Sosem késő változtatni, és meg fogod látni, hogy nagyon sok sorstársad lesz! Én is azt hittem tiszta égő leszek a sok gimis között, de még nálam idősebb emberek is vannak. Sok sikert! És le ne csússz a jelentkezési határidőről!
2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!