Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok végzős és az...

Most vagyok végzős és az orvosira szeretnél menni viszont a kémia nem megy és emiatt lehet, hogy csúszni fogok egy évet. Nem akarok 1 évet elpazarolni. Addig is gondoltam az elte biológiára. Szóval egyetem mellett fel lehet készülni az emelt kémiára?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jelentkezzek esetleg elte biológiára mert az is tetszik, de csak 1 évet járnék oda aztán újra csinálnám a kémia emeltet. Viszont foggalmam sincs, hogy egyetem mellett fel lehet-e készülni.
2017. jan. 5. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom jó ötletnek, hogy az orvosi előtt elhasználnál 2 államilag támogatott félévre, mert ha bármi gáz történik majd orvosin, egyből fizetned kell a következő félévet, és az bizony elég zsebbe nyúlós...

Egyébként fel lehetne készülni.

2017. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát úgy csinálnám,hogy önköltségesre mennék
2017. jan. 5. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezt milyen célból? Miért szeretnél 600ezret kifizetni két félévért, ha úgysem végzed el?
2017. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előzővel.Fölösleges.Ha szeretnél orvos lenni,akkor törekedj rá,ne pazarold a féléveket.Nagyon könnyen meglehet ám itt csúszni...Ha megcsúszol,1 év,az két félév,az két millió forint.Teljesen fölösleges másik szakon pazarolnod az idődet és az energiádat.Egyébként hol van még a kémia érettségi? :D Január van,ennyi idő alatt bőven fellehet készülni rá,még középsulis fejjel is.Kitartást!
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most orvosira járok és elötte pár félévet jártam biológiára. Ha nem jártam volna bioszravsoha be sem jutok az orvosira. Nekem egy "ugródeszka" volt a biosz.
2017. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne pazarolj el állami félévet olyanra, amit nem végzel el. Kifizetni is felesleges. Mellesleg az orvosi önköltsége 1.350.000/félév. Picit húzós, szóval a csúszkálást el kell kerülni :D
2017. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Javaslom hogy kezdjen magántanárhoz járni kémiából és tanuljon! Nem érdemes a féléveket pazarolni-mivel mint írták az előbbiekben, nagyon drága....


Ha minden kötél szakad és nem sikerülne magyarországon, akkor róbálja meg bécsben, kolozsváron, marosvásárhelyen is a képzést-hátha.

2017. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!