Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tudni a levelezői...

Mit kell tudni a levelezői tagozatról? ( FOSZK )

Figyelt kérdés
Jelenleg OKJ-n tanulok, de szeretnék mellette elvégezni egyet.Így a nappali nem jöhet szóba.Nem alapképzést hanem csak FOSZK-ot :) És nem vagyok tájékozott ebben a témában. Megköszönném ha valaki ,aki ért hozzá leírná,hogy mit kell róla tudni.

2017. jan. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Levelző esetén általában péntek és/vagy szombat van suli, de ez minden egyetemnél le van írva, hogy náluk, mikor szokták tartani az előadásokat.

A teljes anyag, vázlat pedig fent van interneten de, azért célszerű bejárni az órákra. Vannak államilag elismert levelető tagozatok is, de tudtommal a költségtérítéses a több. Tanárokkal, előadókkal közvetlenebb viszont tudsz kialakítani.

Kb ennyi jut eszembe.

2017. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem péntek 13:00-től 18:00-ig és szombat 8:00-18:00 között volt oktatás, tömbösítve voltak az órák.

Vagy bemész vagy csak letöltöd internetről az anyagokat amiket feltesznek.

A gyakorlatra van mikor kőtelező bejárni, de ott is fel szoktak kerülni az anyagok internetre. Általában érdemes bejárni rájuk.

Félév végén ugyan úgy vizsgák vannak.

Az oktatókkal általában lazább a viszony, hiszen ők is tudják, hogy nem hiába van az ember levelező taagozaton, általában már dolgoznak az emberek. Ezért ők is lazábban állnak hozzá a dolgokhoz, vizsgán is hasonló a helyzet.

Én a gyakorlatokra bejártam és néhány előadásra is, igazából függ attól h ki az oktató és érdemes-e bemenni rá. Volt ahol már csak az oktató miatt élvezet volt bemenni, azok az órák nagyon jók voltak.

Az oktatók eltérőek, van akivel ki lehet jönni, de volt olyan is aki egy ******* személy és ott helyben fel tudtam volna pofozni. :-/ 2 órányi szívatás után közli, h "egy kettes jó lesz?" :-/

2017. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi -
2017. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!