Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn érettségizni lehetsé...

Levelezőn érettségizni lehetséges 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Vagy 2 a minimum?

Min múlik ez, hogy hány év alatt lehet, mik a feltételek?



2017. jan. 6. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy melyik évi bizonyítványod van meg. Ha csak az 12-es hiányzik, akkor lehetséges. Ha több, akkor meg kell beszélned az iskolával, hogy engednek e osztályozó vizsgát tenni, hogy átugord az éveket.
2017. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, ez úgy van, hogy beszámítják a teljesített éveidet, tehát ha van bizid arról, hogy elvégezted a sulit 11-ig, legalább úgy, hogy mindneből kettes voltál, akkor mehetsz levelezőn 12.-be

viszont a szakmunkás bizit teljesen máshogy számítják; én szakmunkásban végeztem és előről kellett kezdenem a 9.-től esti tagozatoson, mert kb. semmire nem emlékeztem a fő tantárgyakból mire szakmunkásban végeztem, illetve nekünk az utolsó két évben már csak szakmai gyakorlataink voltak, én meg jó érettségit akartam és egyetemre készültem úgyhogy előről kezdtem az esti gimit szakmunkás után

most egyetemista vagyok :)

úgyhogy jó tanulást!

2017. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány osztályod van meg (a középsuliból)?
2017. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akiknek megvan a tíz osztály, azoknak két év
2017. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!