Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom milyen szakma illik...

Nem tudom milyen szakma illik hozzám! Tudnátok mondani valamit?

Figyelt kérdés

Helló, én 16 éves vagyok és fiú...

Már mindenen gondolkoztam hogy milyen szakmát válasszak de nem jutottam semmire, 1x már megbuktam 9 edikbe mert olyan szakra mentem ahol nem találtam a helyem és ezért engem szivattak az osztálytársak most éppen szakácsnak tanulok de ez sem fog menni nem érzem benne azt hogy nekem szakácsnak kell lennem és ráadásul elég rossz tanuló vagyok nem tudnátok valami tanácsot adni vagy valamilyen szakmunkát mondani amit viszonylag könnyű kitanulni nem lényeg hogy nem fog jól fizetni ha esetleg leteszem azt a szakmát csak segítsetek mert nem akarok csöves lenni...előre is köszönöm a válaszokat



2017. jan. 8. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Melyik volt az a szakma, ami nem jött össze?
2017. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
autószerelő :)
2017. jan. 8. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján én a vonatkerékpumpálóu hivatást ajánlanám neked.
2017. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én meg nyelvtan helyesírást
2017. jan. 8. 19:02
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
elég nehéz, ha az autószerelő után a szakács sem érdekel. szerintem nézz körbe a többi fiús szakma között, gépi forgácsoló stb... valahol meg kell találnod a helyedet, úgyhogy szedd össze magad szépen, mert így nem lesz belőled tényleg semmi.
2017. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
szinte már mindent megnéztem de nem tudom melyik könnyebb mert nekem egyenlőre elég lenne ha csak megkapnám a papírt a kezembe hogy nem vagyok hülye és én elszeretnék menni valami fuvarosnak vagy ilyesmi tudom nem nagy cél de nekem megfelel szóval valami könnyű kéne
2017. jan. 8. 19:07
 7/19 Deriosz válasza:
100%
Nehéz megmondani, mivel nem ismerünk.Másrészt ki kell próbálni őket, és akkor jössz rá melyik tetszik neked.
2017. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor tegyél azért a papírért, mert nem fog az öledbe hullani. de valami csak érdekel.. tudod nem hogy 8 általánossal, de még érettségivel is baromi nehéz elhelyezkedni. úgyhogy semmiképp se add fel, és a szakmunkás nem lehet nehéz. ismerőseim akik gyenge tanulók voltak, szakmunkást röhögve végezték el 4.0-es átlaggal..
2017. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom én ezt hogy nehéz elhelyezkedni anyámnak vagy 3 diplomája van és így is nehezen talált munkát
2017. jan. 8. 19:16
 10/19 A kérdező kommentje:
csak gondolom ők megtalálták azt a szakot amit szeretnek csinálni de én is próbálkozom csak nem kéne minden évben iskolát váltani mert aztán tényleg semmi nem lesz belőlem
2017. jan. 8. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!