Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom milyen szakma illik...

Nem tudom milyen szakma illik hozzám! Tudnátok mondani valamit?

Figyelt kérdés

Helló, én 16 éves vagyok és fiú...

Már mindenen gondolkoztam hogy milyen szakmát válasszak de nem jutottam semmire, 1x már megbuktam 9 edikbe mert olyan szakra mentem ahol nem találtam a helyem és ezért engem szivattak az osztálytársak most éppen szakácsnak tanulok de ez sem fog menni nem érzem benne azt hogy nekem szakácsnak kell lennem és ráadásul elég rossz tanuló vagyok nem tudnátok valami tanácsot adni vagy valamilyen szakmunkát mondani amit viszonylag könnyű kitanulni nem lényeg hogy nem fog jól fizetni ha esetleg leteszem azt a szakmát csak segítsetek mert nem akarok csöves lenni...előre is köszönöm a válaszokat



2017. jan. 8. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni muszáj mert nem fog összejönni semmi, ha nem tanulsz, nem gyakorolsz otthon.

Végezd el a szakácsot, azt próbálj meg benne elhelyezkedni, ha lesz 2 év gyakorlatod menjél ki külföldre dolgozni benne, jól fog fizetni, addig tanuld a németet, vagy azt a nyelvet, ahova külföldre mennél.

CNC esztergályos, marós jól fizet.


Melyik megye, ahol laksz? Mert nem minden megyében indulnak ugyanazok a szakmák.

2017. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Budapest vagy gyál környéke
2017. jan. 8. 19:28
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a szakképzési centrumokra kattintgass rá ezt megtudod milyen ingyenes okj-k vannak Budapesten:

[link]


Ezek meg Pest megyében:

[link]


Azt válassz egyet, amelyik szimpi.

2017. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem őket
2017. jan. 8. 20:01
 15/19 anonim ***** válasza:
Menj el fogtechnikusnak.
2017. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Legyél fodrász
2017. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de még egyszer hozzáteszem hogy én rossz tanuló vagyok szóval nem mennek nekem a nehéz tanulmányok
2017. jan. 9. 21:11
 18/19 anonim ***** válasza:
kutyakaki markoló
2017. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Menj kőművesnek.

Ha jól kitanulod a szakmát és gyakorlatod is lesz akkor 1000ft/ óra simán megvan egy normális cégnél.

Ha meg nem megy jól, nem tudsz önállóan dolgozni akkor is lehetsz még segédmunkás. Azok se keresnek olyan szarul mint ahogy az emberek hiszik csak éppen nem az meg segédmunkásnak akinek nagy tervei vannak hanem aki a piának él.


Igazából nem tudok olyan jó választ adni mert nem tudom mi érdekel téged. Tanulni minden szakmánál kell.

2017. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!