Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok továbbtanulással kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok, idén májusban érettségizek, viszont nem tudom hogy milyen irányba menjek továbbtanulni. Inkább humán, mint reál beállítottságú vagyok. Véleményem szerint a magyar,tori,angol érettségim 80%korul lesz, a matek 40% korul, a választott(ami igazából kötelező) az a rendészeti ismeretek, errol fogalmam sincs. Konkrét elképzelésem nincsen hogy a későbbiekben milyen munkakört szeretnék betölteni. Több szakot is néztem, az első a gazdálkodási és menedzsment, a másik pedig az emberi erőforrások. A gazdasági teruleten belül ez a ket szak az, ami megfogott, viszont tartok attol hogy ezzel a gyenge matematikai tudással nem boldogulnék, azt pedig nem engedhetem meg magamnak anyagilag hogy feleveket csusszak. A másik ket szak az igazságügyi igazgatási es az államtudományi. Minden szakot/szakleirast átolvastam mar, de egyszerűen nem tudok dönteni. Velemenyetek szint melyik lenne a legesszerubb? Előre is köszönöm!
2017. jan. 10. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj, az egyetemi mateknak semmi köze nincs a középsulis matekhoz.Minden 0ról kezdenek, de nyílván nem várják meg a lemaradókat és a tempó is sokkal gyorsabb, viszont megfelelő szorgalommal meg lehet csinálni.Általában még ilyen felzárkóztató tárgy is szokott lenni (Bevezető matek, Matematika 0 stb), szóval minden adott.HR-n is van matek (nyílván nem olyan durva mint gazdmenen de na).Szóval ha összekapod magad simán menni fog.
2017. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!